Американка вийшла заміж за робота з "Зоряних війн"

Американка вийшла заміж за робота з "Зоряних війн"

Американка одружилася з R2D2 / Фото: technabob.com

Наречена заявила, що розчарувалася в чоловіках, які не розуміють її захоплення кіноепопеєю "Зоряні війни", тому вирішила зв'язати своє життя з роботом.

Мешканка штату Флорида Бонні Бьортон вийшла заміж за робота R2D2 - одного з головних персонажів кіноепопеї "Зоряні війни".

Нареченого на весільній церемонії представляла механічна копія всесвітньо відомого персонажа. За словами американки, вона вирішила зв'язати своє життя з дроїдом, тому що розчарувалася в чоловіках.

У своєму блозі, присвяченому «Зоряним війнам» дівчина написала, що її серце розбивали дуже часто, хлопці з якими воно зустрічалася не могли зрозуміти поведінку дівчини-фанатки. Також вона пише, що вважає людей нуднуватими.

Молодят благословила людина в костюмі Дарта Мола, а в якості боярина виступив Дарт Вейдер.

Раніше повідомлялося про робота під назвою i-Fairy, який за допомогою нової програми зміг оголосити чоловіком і дружиною Томохіро Сібата і Сатоко Іноуе в Японії.

Молода пара зустрілася завдяки роботу, оскільки наречена Іноуе працює в компанії, що виробляє i-Fairy, а наречений Сібата є її клієнтом. Після церемонії наречена сказала, що хоче використати приклад свого весілля, щоб показати людям, що роботи з легкістю можуть стати частиною їхнього життя.

Читайте також:

Забобонний китаєць подарував нареченій 99 999 троянд - для міцності шлюбу

Мєдвєдєв став свідком на весіллі

Американка попросила службу порятунку знайти їй чоловіка

В Японії робот провів шлюбну церемонію (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація