Наталія Водянова заплатить за розлучення 10 мільйонів

Відома модель Наталія Водянова має заплатити 10 мільйонів доларів відступних чоловіку Джастіну Портману і тоді він після розлучення залишить їй дітей.

Чутки про розлучення Наталії Водянової з чоловіком лордом Джастіном Портманом циркулюють з новою силою.

Останнім часом Наталія дедалі частіше з'являється на світських заходах одна і все більше часу проводить в Москві. Місяць тому подейкували, що Водянова вже найняла адвоката для ведення шлюборозлучного процесу, який повинен завершитися у жовтні.

Російські ЗМІ приписують супермоделі роман з якимсь відомим продюсером Андрієм, і ось цей роман може сильно перешкодити бажанням Наталії бути хорошою матір'ю. Родичі зірки все знають, але не мають права говорити про це в пресі, так як Наташа може залишитися без дітей: "Справа в тому, що за шлюбним контрактом з Джастіном Портманом у разі її зради чоловікові діти залишаться жити з лордом і його сім'єю".

У західних ЗМІ про розлучення Водянової із чоловіком-лордом заявила поки тільки якась британська журналістка. "Наскільки мені відомо, розлучення Водянової і Портмана відбудеться в жовтні, - донесла вона ЗМІ. - Тільки от, щоб отримати свободу і дітей, Наталії доведеться заплатити 10 мільйонів доларів відступних Джастіну Портману, щоб він не розголосив факт її зради".

Як стверджує журналістка Нікі Сікс, Водянова після розлучення буде жити в Москві. Вона хоче працювати на телебаченні і грати в кіно після того, як її вік не дозволить продовжувати кар'єру моделі.

Читайте також:

Наталія Водянова розлучається з чоловіком-мільярдером

Diddy і Наталя Водянова пристрасно кохались в потязі

Наталія Водянова оголила груди

Повʼязані теми:

Наступна публікація