На Мальдівах з'явиться острів білявок

На Мальдівах з'явиться острів білявок

Парад білявок у Ризі / Фото: Lenta.ru

На острові білявок планується побудувати готелі, центри розваг і спа-салони. При цьому весь обслуговуючий персонал, якому належить працювати на острові, буде суворо відбиратися за кольором волосся.

На Мальдівах з'явиться острів виключно для білявок, заявила лідер руху блондинок Литви Гіедре Пукіене.

Пукіене запевнила, що в даний час вона і її компанія Olialia Group ведуть переговори з власником одного з Мальдівських островів, який готовий узяти участь у створенні острова блондинок. "Переговори йдуть успішно, і незабаром ми будемо готові презентувати свій проект", - заявила голова руху блондинок.

Однак точну дату презентації острови вона не назвала.

За словами Пукіене, на цьому острові планується побудувати готелі, центри розваг і спа-салони. При цьому весь обслуговуючий персонал, якому належить працювати на острові, буде суворо відбиратися за кольором волосся - відбір пройдуть тільки світловолосі, оскільки "білявки - це велика сила, і не можна її недооцінювати".

За задумом авторів проекту, доставляти білявок на курорт на Мальдівські острови буде спеціально створена для цього авіакомпанія.

Зазначається, що пілотами і стюардесами в ній також будуть працювати виключно "блондинки" (чи означає це, що пілотами будуть жінки, не уточнюється).

Рух білявок об'єднує близько 20 тисяч дівчат по всій Литві. Кілька років тому під егідою організації була заснована компанія Olialia Group, яка стала дуже популярною в Литві. Основна мета фірми - перевершити компанію британського бізнесмена Річарда Бренсона Virgin Group (чому саме її, невідомо).

Читайте також:

У світі відзначили Міжнародний день білявок

Білявки виявилися агресивнішими від брюнеток

Білявку вбила фарба для волосся

Повʼязані теми:

Наступна публікація