Білявки виявилися агресивнішими від брюнеток

Білявки, як натуральні так і фарбовані, ведуть себе агресивніше, аніж їхні темноволосі посестри. Крім того - вони більш самовпевнені.

Світловолосі дівчата схильні поводитися більш агресивно і частіше вступають в конфлікти, ніж власниці волосся інших кольорів.

До таких висновків прийшли дослідники з Каліфорнійського університету, які вивчили поведінку 156 студенток.

Дослідники відзначають, що білявки швидше попросять когось за них заступитися, ніж самі вступлять до сварки, в процесі якої будуть виглядати не кращим чином, однак можуть бути налаштовані дуже войовничо.
При цьому білявки більш самовпевнені, ніж інші дівчата, хоча це не завжди відповідає реальним результатами, яких вони домагаються.

Як з'ясувалося, білявок часто сприймають як більш привабливих жінок просто через колір волосся.
Самі дівчата часом навіть не помічають особливого ставлення оточуючих, сприймаючи його як належне. При цьому вони найчастіше виходять з себе, коли мова заходить про посягання на їх інтереси.

За словами вчених, ці спостереження в рівній мірі відносяться як до натуральних білявок, так і до дівчат, штучно освітлити волосся. Незабаром після зміни кольору волосся колишні шатенки і брюнетки звикають вести себе так само, як натуральні білявки.

Читайте також:

Білявка демонструвала оголені груди на трасі і потрапила в ДТП

"Київська депутатка" каталася по землі і закликала даішників її пристрелити

Новий відеохіт в Інтернеті: білявка влаштувала істерику даішникам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: