Британський вундеркінд вступив до Кембріджу в 15 років

Британський вундеркінд вступив до Кембріджу в 15 років

Арран Фернандес вступив до Кембріджу в 15 років

15-річний британський хлопчик вступив до Кембриджського університету. В майбутньому він хотів би вирішити одне з так званих завдань тисячоліття - гіпотезу Рімана про нулі дзета-функції.

П'ятнадцятирічний підліток з англійського графства Суррей вступив до Кембриджського університету, ставши наймолодшим студентом цього навчального закладу за останні кілька сторічь.

Арран Фернандес почне відвідувати заняття в коледжі Fitzwilliam College (один з коледжів при Кембриджі) у жовтні 2010 року.

Хлопчик почав займатися математикою під керівництвом свого батька в ранньому дитинстві. Арран навчався на дому і готувався до вступу в університет. За визнанням юного учня Кембріджського університету, в майбутньому він хотів би вирішити одне з так званих завдань тисячоліття - гіпотезу Рімана про нулі дзета-функції.

До 15-річного Фернандеса самим юним студентом Кембриджського університету був 14-річний Вільям Пітт, який вступив у відомий навчальний заклад у 1773 році.

Зазначимо, Кембриджський університет - один з найстаріших навчальних закладів Великобританії і один з найпрестижніших університетів світу. Він входить до групи "Рассел" - спільнота 20 великих університетів Великобританії. Серед знаменитих випускників Кембриджу - математик, фізик і астроном Ісаак Ньютон, фізик Стівен Хокінг, астрофізик Мартін Джон Рис та багато інших відомих вчених.

Читайте також:

2-річний хлопчик, який викурював 40 сигарет на день, кинув палити

У Японії сотня поліцейських воює з шаленими макаками

Більше половини жінок готові на секс заради кар'єри

Повʼязані теми:

Наступна публікація