2-річний хлопчик, який викурював 40 сигарет на день, кинув палити

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
2-річний хлопчик, який викурював 40 сигарет на день, кинув палити

2-річний Алді Різал кинув палити / Фото: The Sun

Не отримавши нової порції нікотину, дворічний індонезієць, який викурював по дві пачки цигарок на день, почав плакати і битися головою об стіну.

Дворічний індонезійський хлопчик Алді Різал, який став знаменитим після публікацій про те, що він викурює по 40 сигарет на день, зміг позбутися шкідливої звички.

Різал пройшов курс інтенсивного лікування і тепер він зовсім не палить. Як пише британське видання The Sun, лікування проходило не без проблем. Викуривши останню сигарету і не отримавши нової порції нікотину, малюк почав плакати, а потім битися головою об стіну.

Алді Різал пристрастився до сигарет у віці 11 місяців. Його батьки звернулися за допомогою до медиків після того, як щоденної нормою хлопчика стали дві пачки сигарет. Сім'я просто не могла собі дозволити такі витрати.

До проблеми сім'ї Різал підключилася влада. Хлопчику пообіцяли подарувати справжній автомобіль, якщо той зможе кинути шкідливу звичку. Водночас місцевих мешканців не занадто хвилювало те, що відбувається з дитиною. За словами одного з сусідів, на його погляд, хлопчик виглядає цілком здоровим і щасливим.

Читайте також:

Дворічний хлопчик з Індонезії викурює 40 сигарет на день

Стрес на роботі допомагає кинути палити

Ізраїльські медики довели, що палять люди з низьким IQ

Вчені відкрили ген, який заважає курцям кинути палити

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація