Levi's представила лінійку "ідеальних" джинсів для будь-якої фігури

Дата публікації
Перегляди
5346
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Щоб позбавити жінок від виснажливої примірки джинсів, Levi's спроектувала типи моделей за різновидами фігур - Curve ID.

У Levi's вирішили позбавити жінок від довгої, виснажливої примірки перед покупкою. Компанія представила лінійку джинсів, які повинні добре сидіти на будь-якій фігурі - Curve ID.

Головна ідея в тому, що немає огрядних або худорлявих жінок, а є співвідношення обхвату стегон і талії. І знаючи ці параметри, можна знайти "ідеальну" модель, що вигідно підкреслює достоїнства і приховує недоліки.

Були зняті мірки з 60 тисяч жінок з різних країн. Їхні параметри перевели в зображення 3D і вивели три різновиди фігур, за якими спроектували типи моделей: Slight Curve (невелика різниця між стегнами і талією), Demi Curve (середнє співвідношення) і Bold Curve (широкі стегна і вузька талія).

Дізнатися так званий індекс фігури допоможуть консультанти в магазині, які обміряють покупців спеціальним "сантиметром" і видають картку з індивідуальним індексом. Надалі можна буде просто показати картку і отримати свою модель. І неважливо, схуд клієнт або погладшав - тип фігури залишиться тим самим, зміниться тільки розмір.

До класифікації фігур вдаються й інші марки, наприклад, Paige. Втім, тут рубрикатор більш розгалужений (типів більше), і скористатися ним можна, замовляючи джинси через сайт компанії.

У Paige орієнтуються на шість типів фігур: "крапля" (вузькі плечі/широкі стегна), "серце" (широкі плечі/вузькі стегна), "смарагд" (пряма широка постать), "багет" (пряма вузька), "діамант" (об'єм у районі живота), "Х" (вузька талія, широкі стегна і плечі). Потім виділяються ще три підтипи (довгі ноги/короткий торс, короткі ноги/довгий торс, рівні пропорції). Далі клієнт повинен вибрати, що він хотів би підкоригувати: живіт, боки або ноги.

Нова лінія Calvin Klein Jeans X просувається як така, що "поліпшує силует". Ззаду є маленькі кишені, пришиті під кутом, що створює ілюзію більш опуклих форм. Бічні шви вигнуті і створюють підтримуючий ефект. На колінах і задній частині зроблені витачкі, які візуально подовжують ноги.

Читайте також:

"Джинсова сексуальність" від Дрю Беррімор у Nylon

Періс Хілтон презентувала свою колекцію взуття

Меган Фокс рекламує джинси Armani

Джессіка Сімпсон показала осінню колекцію одягу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мода сезона весна-лето 2017
Дата публікації
Перегляди
5346
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація