Levi's представила лінійку "ідеальних" джинсів для будь-якої фігури

Щоб позбавити жінок від виснажливої примірки джинсів, Levi's спроектувала типи моделей за різновидами фігур - Curve ID.

У Levi's вирішили позбавити жінок від довгої, виснажливої примірки перед покупкою. Компанія представила лінійку джинсів, які повинні добре сидіти на будь-якій фігурі - Curve ID.

Головна ідея в тому, що немає огрядних або худорлявих жінок, а є співвідношення обхвату стегон і талії. І знаючи ці параметри, можна знайти "ідеальну" модель, що вигідно підкреслює достоїнства і приховує недоліки.

Були зняті мірки з 60 тисяч жінок з різних країн. Їхні параметри перевели в зображення 3D і вивели три різновиди фігур, за якими спроектували типи моделей: Slight Curve (невелика різниця між стегнами і талією), Demi Curve (середнє співвідношення) і Bold Curve (широкі стегна і вузька талія).

Дізнатися так званий індекс фігури допоможуть консультанти в магазині, які обміряють покупців спеціальним "сантиметром" і видають картку з індивідуальним індексом. Надалі можна буде просто показати картку і отримати свою модель. І неважливо, схуд клієнт або погладшав - тип фігури залишиться тим самим, зміниться тільки розмір.

До класифікації фігур вдаються й інші марки, наприклад, Paige. Втім, тут рубрикатор більш розгалужений (типів більше), і скористатися ним можна, замовляючи джинси через сайт компанії.

У Paige орієнтуються на шість типів фігур: "крапля" (вузькі плечі/широкі стегна), "серце" (широкі плечі/вузькі стегна), "смарагд" (пряма широка постать), "багет" (пряма вузька), "діамант" (об'єм у районі живота), "Х" (вузька талія, широкі стегна і плечі). Потім виділяються ще три підтипи (довгі ноги/короткий торс, короткі ноги/довгий торс, рівні пропорції). Далі клієнт повинен вибрати, що він хотів би підкоригувати: живіт, боки або ноги.

Нова лінія Calvin Klein Jeans X просувається як така, що "поліпшує силует". Ззаду є маленькі кишені, пришиті під кутом, що створює ілюзію більш опуклих форм. Бічні шви вигнуті і створюють підтримуючий ефект. На колінах і задній частині зроблені витачкі, які візуально подовжують ноги.

Читайте також:

"Джинсова сексуальність" від Дрю Беррімор у Nylon

Періс Хілтон презентувала свою колекцію взуття

Меган Фокс рекламує джинси Armani

Джессіка Сімпсон показала осінню колекцію одягу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: