"Різники": 29 жертв безжального Руслана Худолія

"Різники": 29 жертв безжального Руслана Худолія

Худолій убивав шість років - з 1998 по 2004-й

Серійні вбивці - це професія чи покликання? ТСН розбирався на прикладі історії безжального Руслана Худолія.

ТСН продовжує цикл історій про кривавих різників. Наступна історія – про безжального Руслана Худолія, якого засудили за вбивство майже трьох десятків людей. Чим же насправді відрізняються маніяки від серійних душогубів?

Сюжет не радимо дивитися неповнолітнім та людям зі слабкою психікою.

Худолій Руслан Віталійович, 1978 року народження, був засуджений за статтями 187 ч. 4 - розбій, 263 ч. 1 - незаконне поводження зі зброєю і статтею 115 - убивство, частина 2 - убивство вагітної жінки або малолітньої дитини.

"Так, багато у мене, багато – 29 людей (жертв – прим. ред.)", - каже кривавий убивця.

Восени 1998-го року Руслан Худолій вистежив свою першу жертву. Біля залізничної станції він запримітив жінку, пішов за нею, коли вона вийшла на безлюдну стежку – він прискорив крок, наздогнав її, вдарив по голові металевою трубою, забрав сумку і втік. Жінка померла в лікарні.

Після першого вбивства йому було дуже страшно, він прибрав усі сліди і причаївся на кілька днів. Але коли зрозумів, що його ніхто не підозрює - убив ще раз. Так тривало шість років - з 1998 по 2004-й.

Усі жертви - заради красивого життя. Він убивав у Криму, на Запоріжжі і в Полтавській області, одних стріляв, інших різав, третім заподіював черепно-мозкові травми. Його мрія була - купити будинок у Полтаві або пригороді, автомобіль шикарний, ну і жити у своє задоволення.

Відслуживши у внутрішніх військах, де Худолія навчили добре вправлятися зі зброєю, бойових мистецтв, він вирішив піти у правоохоронні органи. Але до МВС його не взяли. Тоді Руслан вирішив заробляти тим, що в нього виходило найкраще - нападати і забирати.

Після кількох нападів убивця зрозумів - потрібен поплічник. Він згадав про свого армійського товариша Василя Бука, і з того часу вони діяли удвох. Займалися в основному розбоєм, убивали цілими сім'ями, щоб не лишати свідків. Лише раз Худолій пожалів чотирирічного хлопчика, батька якого застрелив з порогу.

Продовження кривавих спогадів дивіться у наступному сюжеті ТСН "Різники" –3 вересня о 19:30.

Ви побачите оперативне відео затримання вбивці, ексклюзивне інтерв'ю і покаяння Руслана Худолія - як життя змінюється за ґратами.

Читайте також:

"Різники": як розпізнати справжнього маніяка

"Різники": кривава місія маніяка Онопрієнка

"Різники": красиво жити не заборониш

"Різники": красиво жити не заборониш

Повʼязані теми:

Наступна публікація