"Океан Ельзи" та "Бі-2" виступлять на 15-річчі "1+1"

Канал "1+1" відсвяткує 15-річчя великим концертом на Майдані Незалежності.

З нагоди 15-річного ювілею каналу "1+1" на Майдані Незалежності у Києві пройде святковий концерт за участю популярних гуртів "Океан Ельзи" та "Бі-2". Знамениті музиканти виконають свої найвідоміші хіти.

"Вітаємо зі святом канал "1+1", який 15 років тому першим почав створювати українське телебачення! Бажаємо підтримувати на гідному рівні задані в ті часи високі стандарти, бути цікавим своєму глядачеві, аби кожен відчував, що він – не один", - йдеться у привітанні каналу від гурту "Океан Ельзи".


Коментує лідер гурту «БІ-2» Льова: «Ми дуже любимо Київ, любимо Україну і все, що з нею пов'язано. Тому ми із задоволенням прийняли запрошення українського телеканалу «1 +1» виступити на ювілейному концерті на головній площі країни - заспівати для глядачів «1 +1», яким подобається наша музика. Вітаємо ювіляра і бажаємо ще багато років ефіру!».


Концерт за участю уславлених музикантів відбудеться 12 вересня, захід розпочнеться о 20:00. Вхід вільний.

Акредитація преси на ювілейний концерт «1+1» до спеціальної прес-зони відбувається за умови анонсування концерту. Телефон для акредитації: +38 044 490 70 96 (прес-служба «1+1», Марія Желєзняк).

Також з нагоди ювілею канал проводить фотоконкурс "15 років ти не один". Учасники конкурсу мають відтворити логотип телеканалу "1+1" будь-якими засобами на свій розсуд та естетичний смак та сфотографувати його. Конкурс триватиме з 31 липня 2010 року до 03 вересня 2010 року.

"1+1" - загальнонацiональний україномовний телеканал, один із лідерів вiтчизняного телевиробництва та найулюбленiших телеканалiв українських глядачiв.

Цього сезону канал запропонує глядачам чимало цікавих проектів і прем'єр, серед яких: другий сезон популярного реаліті-шоу "Міняю жінку", безпрецедентний проект "Без мандата" за участю українських політиків і простих сімей, гіпноз-шоу "Що ти робив минулої п'ятниці?", проект, що перетворюватиме молодих жінок на справжніх леді, – "Від пацанки до панянки", українську версію вокального шоу "Дві Зірки" – "Зірка+Зірка" та низку довгоочікуваних серіалів: третій сезон "Маргоші", серіали "Інтерни", "Доктор Тирса" та інші.

Читайте також:

На "1+1" стартує другий сезон шоу "Міняю жінку"

Могилевська та Горбунов вестимуть шоу "Зірка+Зірка" на "1+1"

"Сніданок з 1+1" виходить у прямий ефір

Повʼязані теми:

Наступна публікація