1+1" залишить політиків "Без мандата"

1+1" залишить політиків "Без мандата"

1+1" залишить політиків "Без мандата" / Фото: 1+1

Телеканал "1+1" розпочав підготовку безпрецедентного шоу, у якому політикам всіх рівнів запропонують пожити життям пересічної української сім’ї.

"Без мандата" – не чергове ток-шоу за участю політиків, а унікальний та принципово новий для українського ТБ формат, у якому представники влади відмовляються від свого способу життя та протягом кількох днів живуть у звичайних українських сім’ях. "Слуги народу" нарешті і самі ідуть у народ!

"Зазвичай у різних телевізійних проектах політикам надають можливість поговорити, - коментує генеральний директор групи "1+1" Олександр Ткаченко. - Ми вирішили надати їм унікальну можливість діяти. "Без мандата" – це не велика політика, а реальна політика у реальному житті".

"Формат "Без мандата" розробили британці, - розповідає продюсер проекту Оксана Кучерова. – Ми максимально адаптували його до наших реалій. Політик п’ять днів житиме у пересічній українській родині. Перші два дні він залишається без свого мобільного телефону, депутатського посвідчення, ключів від авто та охорони. Він допомагає по господарству та живе у рамках звичайного бюджету сім’ї, до якої потрапив. На третій день політику повертають його регалії, телефон, мандат і в наступні дні він матиме можливість вирішити найболючіші проблеми своєї "нової родини"".

У шоу "Без мандата" українські політики пройдуть крізь випробування усіма побутовими та бюрократичними проблемами. Кожен із них отримає змогу побачити, в яких умовах і на які кошти живуть пересічні громадяни, як працюють комунальні служби, а також – які бюрократичні перепони людям доводиться долати щодня. Це – справжній тест на хоробрість для будь-якого політика, можливість довести свою спроможність вирішувати найпростіші проблеми людей власними руками. І підтвердити - чи вартий він свого мандата.  

"Ми ведемо переговори із політиками усіх рівнів - пояснює головний редактор проекту "Без мандата" Світлана Усенко. – Поки що категорично відмовилися Наталя Вітренко і Тарас Чорновіл".

Щоби приєднатися до проекту, українські політичні діячі можуть заповнити анкету на сайті 1plus1.tv, зателефонувати за номером 044-389-91-50 або написати листа на адресу politiki@1plus1.tv

Читайте також:

"1+1" запускає безпрецедентне шоу "Без мандата"

"1+1" оголошує кастинги для шоу "Міняю жінку" та "Сусідські війни"

"1+1" і "Кіно" покажуть матчі чемпіонату України з футболу

1+1" залишить політиків "Без мандата"

1+1" залишить політиків "Без мандата"

Повʼязані теми:

Наступна публікація