Суд Таїланду дозволив Плетньову покинути країну

Суд Таїланду дозволив Плетньову покинути країну

Михайло Плетньов

Диригентові Михайлу Плетньову, якого звинуваючують у розбещенні неповнолітніх, дозволили виїхати із Таїланду на гастролі.

Суд Таїланду в середу, 7 липня, дозволив російському піаністу і диригенту Михайлу Плетньову, підозрюваному в розбещуванні неповнолітніх, виїхати з країни на гастролі.

"Було рішення суду. Суд дав дозвіл на те, щоб Михайло Плетньов покинув країну за умови внесення додаткової застави і його появи в суді 18 липня", - сказав Андрій Дворніков, завідувач консульським відділом посольства Росії в Бангкоку.

За даними російського дипломата, суд зобов'язав Плетньова внести як заставу ще близько 6 000 доларів.

"Можу додати, що рішення суду Михайло Плетньов прийняв із задоволенням, сказав, що готовий співпрацювати з судом для того, щоб зняти з себе підозри", - додав Дворніков.

У зв'язку з цією вимогою суду, як мінімум один з концертів світового турне Російського національного оркестру може не відбутися.

"18 липня оркестр повинен бути в Каліфорнії, місті Йонтвілль. У нас поки немає інформації про рішення таїландського суду", - сказала прес-секретар Плетньова Світлана Чаплигіна.

Гастролі Російського Національного оркестру повинні розпочатися 12 липня з Македонії. 16 липня оркестр приїжджає до Каліфорнії, де виступить у місті Напа, 22 липня - у місті Calistoga, 25 - знову в Йонтвіллі. А в серпні продовжаться гастролі Європою - у Польщі, Великобританії, Шотландії, Іспанії, Швейцарії та інших країнах.

Нагадаємо, що у вівторок, 6 липня, тайські ЗМІ повідомили про арешт російського піаніста Михайла Плетньова. За даними місцевої преси, вдома у росіянина поліція виявила матеріали з дитячою порнографією, проте сам піаніст цю інформацію спростовує. Того ж вечора Плетньов був звільнений під заставу в розмірі 9000 доларів.

У середу, 7 липня, Суд Таїланду висунув Плетньову звинувачення в розбещуванні 14-річного підлітка. Його також звинуватили у причетності до створення дитячої порнографії.

Сам Плетньов спростував всі звинувачення і заявив, що порно могло опинитися в його комп'ютері без його відома.

Читайте також:

Михайла Плетньова відпустили під заставу

Відомого російського піаніста звинуватили у педофілії

Джорджа Майкла знову заарештували

Повʼязані теми:

Наступна публікація