Джорджа Майкла знову заарештували

Співак Джордж Майкл в недієздатному вигляді керував автомобілем, за що був заарештований поліцією.

Британський співак Джордж Майкл був арештований за водіння транспортним засобом в недієздатному вигляді. Це вже сьомий раз за останні шість років, коли музиканта затримують через порушення правил дорожнього руху.

Майкл врізався на машині у фотомагазин неподалік від свого будинку на півночі Лондона. Інцидент стався о 3:30 ранку в минулу неділю, 4 липня. В результаті зіткнення була пошкоджена вітрина магазину. Співак не постраждав.

Він запевнив прибулих на місце ДТП співробітників поліції, що не вживав спиртних напоїв. Пізніше у відділенні його перевірили на вміст наркотичних речовин та алкоголю в крові, проте нічого виявлено не було.

Потім співака відпустили під заставу, зобов'язавши з'явитися через місяць для розгляду.

Нагадаємо, що в серпні минулого року Джордж Майкл був затриманий після того, як його Range Rover вартістю понад 100 тисяч доларів в'їхав в зад вантажівки.

Це сталося через два місяці після того, як йому повернули вилучені за аналогічне порушення права. Тоді восени 2006-го Джорджа затримали за водіння під впливом лікарських і наркотичних засобів. Музикант був заарештований 2 жовтня 2006-го року за те, що створив затор на дорозі, оскільки не міг керувати автомобілем під впливом наркотиків. Він тоді заснув за кермом свого Mercedes, але перед цим встиг його зупинити, перекривши при цьому дорогу. У результаті співака засудили до ста годин громадських робіт.

Читайте також:

Елтон Джон не хоче допомогти Джорджу Майклу покинути наркотики

"Убитий" Джордж Майкл ховався від поліції у фургоні

Джордж Майкл відкриває нову галерею

Джорджа Майкла знову заарештували

Джорджа Майкла знову заарештували

Повʼязані теми:

Наступна публікація