Італійцям заборонили цілуватися в авто

Італійцям заборонили цілуватися в авто

Італійцям заборонили цілуватися в авто / Фото: Veer

В Італії існує низка заборон: цілуватися в автомобілях, годувати безпритульних кішок і будувати замки з піску. І це тільки деякі із 150 законів подібного характеру.

В Італії було прийнято низку громадських законів, пов'язаних з підтриманням громадської пристойності, у зв'язку з цим італійцям заборонили цілуватися в автомобілях, годувати безпритульних кішок і будувати замки з піску.

Близько 150 законів подібного характеру були прийняті в Італії за час прем'єрства Сільвіо Берлусконі, що надав додаткові повноваження місцевим консулам з метою підвищення ефективності боротьби зі злочинністю і антигромадською поведінкою.

Один з останніх випадків, пов'язаних з підтриманням так званої громадської пристойності, закінчився введенням штрафу в розмірі 160 євро для людей, які сідають на сходи пам'ятника у Віджевано, міста розташованого неподалік від Мілана.

У прибережному містечку Іраклія, поряд з Венецією, забороняється будувати піщані замки і ліпити паски, так як, на думку місцевого керівництва, вони заважають відпочиваючим по берегу.

У Ебоні, розташованому на південь від Неаполя, пара, що цілується в машині, була оштрафована на 500 євро. На пляжах Сардинії категорично забороняється курити, а на острові Капрі - носити дерев'яні черевики.

Крім вуличних кішок, у місті Чезена, не дозволяється годувати голубів у Бергамо і Венеції.

Читайте також:

Учені довели, що жінки з низьким IQ шукають багатих чоловіків

Учені: поцілунок матері захищає немовля від хвороб

У Львові відкриється Школа Поцілунків

Повʼязані теми:

Наступна публікація