В Інгушетії різко подорожчали наречені

Дата публікації
Перегляди
2321
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Інгушетії різко подорожчали наречені

Весілля в Інгушетії

На конференції мусульман Інгушетії було затверджено новий прейскурант цін на викуп нареченої та відкуп за вбивство людини з необережності.

У Назрані пройшла конференція мусульман Інгушетії, на якій затвердили нові тарифи на "старовинні кавказькі звичаї". Розмір калиму (викупу за наречену) зріс із 12 тисяч рублів (приблизно 400 доларів) до 40 тисяч (1300 доларів).

Переглядати прейскурант цін зібралися найавторитетніші люди республіки: більше 240 імамів та старійшин. Також на заході був присутній президент республіки Юнус-Бек Євкуров.

Підвищення калиму він підтримав, зазначивши, щоправда, що практика викрадення наречених хоч і красивий, але небезпечний звичай.

Аргументи на користь подорожчання наречених наводили вагомі, найсильніший - інфляція. Адже тариф калиму в 12,5 тисячі рублів не підвищувався вже 10 років. Муфтій Інгушетії Іса Хамхоєв наголосив, що старійшини порадилися з народом, і більшість людей на сьогодні вважають нормальною суму у 30-40 тисяч рублів.

Заодно із калимом імами збільшили і другий пункт місцевої "тарифної політики" - величину відкупу за відмову від кровної помсти.

Цей кавказький звичай припускає, що, вбивши людину з необережності (в основному це стосується ДТП), можна загладити свою провину грошима. Досі це коштувало від 2 до 13 тисяч доларів, інгуські мусульмани вирішили збільшити відкуп до 32 тисяч доларів.

Читайте також:

Ісламські ортодокси в Ірані будуть заарештовувати засмаглих дівчат

Жертву групового зґвалтування ув'язнили за позашлюбний секс

Жінкам Кувейту дозволили отримувати паспорт без згоди чоловіка

Мусульмани Індії розпочали "любовний джихад"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2321
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація