Мусульмани Індії розпочали "любовний джихад"

Християни та індуїсти звинувачують чоловіків-мусульман в тому, що вони спеціально спокушають дівчат, щоб обернути їх в іслам.

В Індії християни та індуїсти почали кампанію з боротьби з "любовним джихадом". Вони звинувачують деяких мусульман в тому, що ті наймають привабливих чоловіків, які у свою чергу знайомляться з дівчатами-немусульманками, щоб потім обернути їх в іслам.

За останній час подібні скарги надійшли на телефон довіри в Південній Індії від 1500 сімей, де дівчат спокусили чи намагалися спокусити таким чином.

У зв'язку з цим суд індійського штату Керала доручив МВС країни провести розслідування.

За однією з версій, до "любовного джихаду" має відношення організація мусульман-фундаменталістів "Народний фронт Індії", пише британська газета The Daily Telegraph.

Раніше двох молодих мусульман заарештували за викрадання двох студенток в одному з індійських міст. В суді студентки розповіли, що затримані їм "удавано освідчувалися в коханні і обіцяли одружитися", а потім насильно відвезли до "центру обернення в іслам", де примусили читати екстремістську літературу.

"Ці події шокують, але вони відбуваються. Багато християнських сімей вже стривожені. Ми будемо обережні, оскільки це болюче питання, і воно може призвести навіть до релігійного конфлікту", - заявив священик Джоні Кочупарамбіл, представник ради католицьких єпископів штату Керала.

Читайте також:

Влада Малайзії пропонує другий медовий місяць безкоштовно

В Індії геям дозволили займатися сексом

Саудівська принцеса втекла до коханця в Британію

Кожен четвертий мешканець Землі - мусульманин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: