Президент Інгушетії отримав премію Андрія Первозванного

Євкурова нагородили "за великий особистий внесок у зміцнення російської державності, а також за героїзм і мужність".

Президент Інгушетії Юнус-Бек Євкуров став лауреатом міжнародної громадської премії Андрія Первозванного "За Віру і Вірність" 2009 року.

Нагорода була вручена президенту 13 грудня в Державному Кремлівському палаці в ході відповідної церемонії, вже 17-й за рахунком.

Євкуров, що пережив у нинішньому році замах, був нагороджений "за великий особистий внесок у зміцнення російської державності, а також за героїзм і мужність".

Іншими лауреатами премії стали ректор МДУ Віктор Садовничий ( "за активне сприяння зміцненню позицій російської системи вищої освіти у світовому університетському співтоваристві") і письменник Фазіль Іскандер ( "за збереження та примноження кращих традицій російської багатонаціональної культури").

Також нагороду отримали повноважний представник президента РФ в Далекосхідному федеральному окрузі Віктор Ішаєв, директор Інституту радіотехніки й електроніки та Інституту нанотехнологій і мікроелектроніки РАН Юрій Гуляєв, народний художник Росії Дмитро Белюкін, начальник Федерального управління з безпечного зберігання та знищення хімічної зброї Валерій Капашін, директор НДІ нейрохірургії ім . М.М.. Бурденко Олександр Коновалов і черниця Адріана (Малишева).

Премія "За Віру і Вірність", що вважається "символом суспільного визнання заслуг перед Вітчизною", була заснована в 1992 році Фондом Андрія Первозванного і вручається щорічно в Кремлі 13 грудня, у день пам'яті святого апостола Андрія.

Читайте також:

В Інгушетії знищено організатора замаху на президента Євкурова

Євкуров помирить інгушів і осетин за кавказькими звичаями

Євкуров: Тим, хто на мене зробив замах, уже "оторвали бошки"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: