Михайла Плетньова відпустили під заставу

Піаніста Михайла Плетньова, якого звинувачують в розтлінні 14-річного хлопчика, відпустили під заставу, але змусили з'являтись до суду кожні 12 днів

Російському піаністові і диригентові Михайлу Плетньову в Таїланді було пред'явлено звинувачення в розтлінні 14-річного хлопчика. Крім того, росіянина звинуватили у причетності до створення дитячої порнографії: поліція виявила компрометуючі фотографії, на яких Плетньов відображений з неповнолітніми.

За заявою підполковника Крітхі Танканарата звинувачення було висунуто у вівторок; при цьому раніше російські дипломати в Таїланді, посилаючись на самого музиканта, говорили, що звинувачень пред'явлено не було.

Плетньова відпустили під заставу в 300 тисяч бат (9000 доларів США) і зобов'язали з'являтися в суд кожні 12 днів (раніше представники музиканта сподівалися, що йому дозволять покинути Таїланд для участі в гастролях). Також музикантові заборонили спілкуватися з будь-якими свідками у справі про розтління.

Якщо диригента визнають винним, йому загрожує тюремне ув'язнення терміном до 20 років, а також штраф у 40 тисяч бат (1200 доларів США). Сам музикант в інтерв'ю назвав те, що відбувається непорозумінням.

За даними тайської поліції, Плетньова затримали увечері в понеділок, 6 червня, за наводкою Трайпхопа Бунпхасонга, тайця, який раніше був звинувачений в згвалтуванні неповнолітнього та участі в організації дитячої проституції. У нього конфіскували фотографії хлопчиків, на деяких разом з дітьми були зображені і іноземці.

Плетньов - засновник і художній керівник Російського національного оркестру, народний артист РФ, колишній член Ради при президенті РФ з культури і мистецтва, лауреат "Греммі". У Таїланді йому належить ресторан і кілька інших компаній, зокрема - бадмінтонний клуб.

Читайте також:

Відомого російського піаніста звинуватили у педофілії

Джорджа Майкла знову заарештували

Поланскі можуть екстрадувати до США

Михайла Плетньова відпустили під заставу

Михайла Плетньова відпустили під заставу

Повʼязані теми:

Наступна публікація