Шварценеггер дозволив продавати яйця тільки від "щасливих" курей

Шварценеггер дозволив продавати яйця тільки від "щасливих" курей

Арнольд Шварценеггер / Фото: AFP

У Каліфорнії ухвалено закон, згідно з яким на території штату дозволяється продавати яйця тільки від тих курей, які утримувалися у зручних і комфортних умовах.

Губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер підписав закон "Про яйця", за яким в його штаті забороняється продавати яйця від курей, яких утримували не в комфортних умовах.

З 1 січня 2015 року на території Каліфорнії магазини можуть продавати тільки ті яйця, які знесли "щасливі курки". В тексті документу пояснюється, що кури повинні не зачіпати крилами стінки клітки та один одного і мати можливість лежати.

Новий закон ініціювали товариства із захисту прав тварин, а також борці за права споживачів, пише Los Angeles Times.

"Каліфорнійці ясно дали зрозуміти, що вони не хочуть небезпечних яєць від курей, яких утримують у переповнених клітинах, і ми вітаємо рішення законодавчого органу і губернатора", - заявив президент товариства Humane Society Уэйн Пэйсл.

Зазначимо, що на території американських штатів діють багато на перший погляд безглуздих законів. Зокрема, серед місцевих заборон є такі: не дозволяється приходити в театр з левами, заборонено рибалити, сидячи на верблюді, заборонено стріляти по бізонах з другого поверху готелю, заборонено будити ведмедів, щоб їх сфотографувати тощо. Всі порушення тягнуть за собою покарання від штрафу до тюремного ув'язнення.

Читайте також:

Італійцям заборонили цілуватися в авто

У Каліфорнії відбудеться референдум про легалізацію марихуани

Вчені визнали яєчню найкращим сніданком

У Фінляндії офіційно здають квартири в обмін на секс

Повʼязані теми:

Наступна публікація