"Інноваційний" візит до США Мєдвєдєв розпочав в гостях у Шварценеггера

Російський президент відвідав Каліфорнію, де розташована знаменита Силіконова долина. Більшу частину свого часу в США Мєдвєдєв хоче присвятити питанням у сфері інновацій і високих технологій.

 Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв почав свій візит до США з Каліфорнії, де він зустрівся з губернатором штату Арнольдом Шварценеггером.

На зустрічі, яка пройшла у Сан-Франциско, Шварценеггер розповів Мєдвєдєву про економічні успіхи штату, яким не завадила фінансова криза.

"Ми створюємо нові робочі місця навіть у нинішній економічній ситуації. Бізнес, пов'язаний з так званою "чистою" або "зеленою" енергетикою процвітає", - заявив прес-секретар губернатора Каліфорнії Арон Маклін.

Він наголосив, що Арнольд Шварценеггер готовий поділитися досвідом з російським лідером.

"Якщо ми можемо відкрити двері для торгівлі й експорту в Росію або інші країни, це допоможе створенню нових робочих місць тут в Каліфорнії", - зазначив прес-секретар.

Після зустрічі Мєдвєдєв і Шварценеггер повечеряли разом з колишнім держсекретарем США Джорджем Шульцем у нього на квартирі.

Під час візиту російської делегації до Сан-Франциско губернатор Каліфорнії і група компаній Віктора Вексельберга Renova підписали "Меморандум про розуміння". Мова в документі йде про створення некомерційного фонду для розвитку парку Форт Росс.

Дмитро Мєдвєдєв і Арнольд Шварценеггер
AFP
Дмитро Мєдвєдєв зустрівся з Арнольдом Шварценеггером
"Ця угода підкреслює, наскільки різноманітна історія Каліфорнії, а також те, наскільки важливий для штату зв'язок з культурою Росії", - сказав після підписання документа Арнольд Шварценеггер.

"Чудово бачити, що компанія Renova бере участь у збереженні цього унікального парку, створює приватно-державне партнерство, щоб зберегти парк, не витративши ні цента платників податків", - додав губернатор.

Мєдвєдєв не випадково почав свою поїздку до США не з традиційного Вашингтона, а з далекого західного штату. Давній об'єкт інтересу російського лідера - каліфорнійська Силіконова, або Кремнієва долина.

Президент РФ намір створити подібну зону з особливими економічними умовами в московському передмісті Сколково і сподівається застосувати там успішний досвід Силіконової долини.

Візит президента Росії називають "інноваційним візитом" – більшу частину свого часу в США Медведєв має намір присвятити налагодженню співпраці у сфері інновацій і високих технологій.

У середу група російських високопоставлених російських чиновників на чолі з президентом Росії відвідає низку всесвітньо відомих компаній, офіси яких розташовані в Силіконовій долині - Twitter, Google, Cisco, Apple, Yandex Labs.

Читайте також:

Мєдвєдєв не зустрінеться із засновником Google, який назвав Росію Нігерією у снігах

Медведєв зведе під Москвою власну "Силіконову долину"

"Російський Ришельє" вийшов з тіні тандему Мєдвєдєва і Путіна

Американський журналіст змусив Мєдвєдєва "нервово розсміятися"

ВідеоМєдвєдєв зустрівся зі Шварценеггером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: