"1+1" запускає безпрецедентне шоу "Без мандата"

Дата публікації
Перегляди
5047
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"1+1" запускає безпрецедентне шоу "Без мандата"

"1+1" запускає безпрецедентне шоу "Без мандата" / Фото: 1+1

Телеканал "1+1" оголошує про запуск нового телевізійного проекту, в якому відомі політики на тиждень позбавлятимуться привілеїв і житимуть у рядовій українській родині.

Узяти участь у безпрецедентному шоу "Без мандата", яке запускає канал "1+1", запрошуються представники української політики, які отримають унікальну можливість не лише словом, але й ділом довести свою готовність відстоювати інтереси пересічних українців.

Суть шоу проста: на один тиждень відомий український політик відмовляється від звичного способу життя, залишає своє оточення, відмовляється від охорони, референтів та помічників і відключає усі засоби зв'язку з власним офісом. Протягом 7 днів він живе в рядовий сім'ї, допомагає вести господарство і вирішувати побутові проблеми. Що з цього виходить, протягом 24 годин на добу відстежує знімальна група каналу "1+1".

Докладніше про проект та про те, хто з представників української політичної еліти вже погодився взяти у ньому участь, розповість Генеральний директор групи компаній "1+1" Олександр Ткаченко та продюсер програми "Без мандата" Оксана Кучерова під час прес-конференції, що відбудеться 7 липня. Захід почнеться о 15:30 за адресою: Хрещатик, 4, УНІАН. Акредитація за телефоном: 490-70-96.

Читайте також:

"1+1" оголошує кастинги для шоу "Міняю жінку" та "Сусідські війни"

"1+1" і "Кіно" покажуть матчі чемпіонату України з футболу

"1+1" переміг на найпрестижнішому конкурсі теледизайну

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5047
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація