Канал "1+1" оголошує кастинги проекту "Сусідські війни"

Дата публікації
Перегляди
2499
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Канал "1+1" оголошує кастинги проекту "Сусідські війни"

Канал "1+1" оголошує кастинги проекту "Сусідські війни" / Фото: 1+1

Телеканал "1+1" спільно зі "Студією Пілот" розпочав роботу над новим проектом "Сусідські війни".

Ідея проекту "Сусідські війни" – розв'язати затяжний конфлікт між сусідами по сходовому майданчику, дачній ділянці, будинку або парковці. Незадоволених один одним сусідів у нашій країні не менше, ніж у Голландії, звідки і прийшов формат "Сусідських воєн". Причин для багаторічної битви маса: неправильно встановлений паркан, гучна музика, довгограючий ремонт, домашні тварини... список можна продовжувати до нескінченності.

Знайти шляхи примирення, коли скандали тривають роками, складно, а життя конфлікти з сусідами псують помітно. "Сусідські війни" - це шанс зупинити тривале протистояння і помирити сусідів.

Щоб вирішити суперечку, два ведучих програми – професійні психологи – виїжджають на місце конфлікту і розбирають до дрібниць всю історію "війни". Ведучі їдуть від сусідів тільки тоді, коли переконуються, що обидві сторони задоволені і конфлікт вичерпано.

Яка б не була причина розборок, шоу "Сусідські війни" не тільки допомагає сусідам знайти спільну мову, але і виправити все, що служило причиною конфлікту – замінити подряпані сусідським собакою двері, перенести паркан, розмітити парковку.

У Голландії, де народився проект "Сусідські війни", листи зі скаргами на своїх сусідів і заявкою на участь надіслали понад 8000 осіб!

Якщо ви вважаєте, що вам не пощастило із сусідами і не можете спокійно вирішити конфлікт з ними, надсилайте заявку на участь у новому шоу "Сусідські війни" на адресу:

"Студія Пілот"
а/с 109, Київ-162
Україна 03162

Або на електронну адресу:
susidy@studiopilot.tv

Або заповніть форму на сайті каналу "1+1":
http://www.1plus1.ua/casting/wars/

Читайте також:

"1+1" запускає безпрецедентне шоу "Без мандата"

"1+1" оголошує кастинги для шоу "Міняю жінку" та "Сусідські війни"

"1+1" і "Кіно" покажуть матчі чемпіонату України з футболу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2499
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація