"Різники": серійний вбивця Худолій сподівається на свободу

Дата публікації
Перегляди
5253
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Різники": серійний вбивця Худолій сподівається на свободу

Худолій мріє про волю

ТСН продовжує цикл історій про кривавих різників. До вашої уваги - спогади безжального Руслана Худолія, якого засудили за вбивство майже трьох десятків людей.

Руслан Худолій, який вбив 29 людей, сподівається на свободу.Він зараз веде себе добре. Намагається не думати і не говорити про минуле, скаржиться на сни, які "похмурі", а також каже, що не може відповісти на питання: чому вбивав.

Два найрезонансніших злочини Руслан із поплічниками скоїв у Карлівському районі Полтавської області. На місце приїхали навіть керівники області. Олександр Сідак, один із тих, хто працював у слідчій групі. Згадує, як посеред ночі їх викликали на місце злочину: "Це було як раз на день міліції, ми всі тут святкували, а о другій годині мене і других співробітників, підняли".

Злочини були на день міліції, день дільничного і день працівника карного розшуку. На день міліції - 5 трупів. Жорстоко у своїй оселі розстріляли всю сім'ю з обріза. Дитину застрелили у спину. Кого не розстріляли чи не влучили - добивали молотком. Потім сказали слідчим, що не хотіли сироту залишати самотньою.

Ідентичне убивство родини Фісунів. На ексклюзивних кадрах відтворення Руслан показує і розповідає, як убивав жінку-інваліда. Чотири удари молотком по голові - жінці, яка навіть із ліжка рідко вставала. Потім убив господаря.

Тепер він нікого не боявся. Утративши страх, Худолій почав і втрачати здоровий глузд. Йому було всього мало. Якось поплічник Руслана Василь Бук поїхав продавати награбоване. Убивці розраховували виторгувати за здобич близько 10 тисяч гривень. Василь привіз вісім, Руслан розсердився, убив поплічника, облив бензином і підпалив.

Для затримання Руслана правоохоронці придумали легенду. Наче даішники зупинили біля його будинку порушника. У Руслана під ліжком знайшли сумку зі зброєю і закривавленими речами.

Під час розпізнання на нього точно вказала одна із жертв розбійних нападів. Надмірна жорстокість, стрілянина з обріза по всьому живому. У невдалі дні Руслан міг убити заради пакета цукерок і 30 гривень. Занадто гаряча кров - кажуть слідчі. Остудити її Руслану вдавалося морозивом. Серійний убивця - ласун. Це приголомшило практично всіх. Поки сидів у СІЗО слідчі носили йому солодощі – 15 пачок морозива. Така плата в обмін на співпрацю.

Нині Руслан не такий примхливий у виборі страв - їсть , що дають. Він працює - шиє сумки. У вільний час читає, вчить англійську. Шкодує, що до нього не приїздить маленька донечка. І дуже боїться почути те, що про нього говорять люди, і сподівається, що рідні жертв його пробачать.

Продовження кривавих спогадів дивіться у наступному сюжеті ТСН "Різники" – 6 вересня о 19:30.

Читайте також:

"Різники": 29 жертв безжального Руслана Худолія

"Різники": як розпізнати справжнього маніяка

Надія різника

Надія різника

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5253
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація