Учені дізнались, коли настає пік сімейного щастя

Після 2 років і 4 місяців спільного проживання сексуальне життя подружжя стає більш гармонійним, а спільне проведення часу не позбавлене романтики.

Повна гармонія у подружньому житті настає рівно через 2 роки 11 місяців і 8 днів після весілля. Такі результати масштабного опитування отримали британські вчені.

Дослідники опитали понад 4 тисяч осіб, які перебували у шлюбі. Найбільш задоволеними подружнім життям виявилися пари, яким залишилося кілька днів до третьої річниці шлюбу. Саме до цього терміну подружжя остаточно звикає один до одного і примириються зі звичками партнера, які раніше викликали роздратування.

Крім того, за словами науковців, на цьому етапі у них з'являються далекоглядні плани на майбутнє.

Фахівці також визначили, що після 2 років і 4 місяців спільного проживання сексуальне життя подружжя стає більш гармонійним, а спільне проведення часу не позбавлене романтики. У цей час чоловіки особливо щедрі на квіти, шоколад і компліменти своїм дружинам.

"Секрет сімейного щастя полягає не у великих і розкішних подарунках, а в умінні переживати разом прекрасні моменти", - зазначають організатори опитування.

Читайте також:

Вчені: гроші покращують життя, але не приносять щастя

Вчені встановили найщасливіший вік жінок

Японці створили робота з емоціями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: