10 жовтня на "1+1" стартує програма "Особиста справа"

10 жовтня на "1+1" стартує програма "Особиста справа"

Олексій Душка та Жан Новосельцев

З 10 жовтня починає виходити у ефір спецпроект відомих журналістів "ТСН" Жана Новосельцева та Олексія Душки у жанрі журналістських розслідувань.

"Особиста справа" - спецпроект відомих журналістів "ТСН" Жана Новосельцева та Олексія Душки у жанрі журналістських розслідувань.

Автори "Особистої справи" шукають і знаходять відповіді на два головні питання – хто винуватий і що робити. Кожна програма присвячена окремій темі – "справі №": як протистояти "мафії на кладовищі", "від яких сум не зарікаються тюремники?", "Жерсть мундира", "Справи лікарів", "ЖКХ проти ОСББ" тощо.

Автори проекту вважають своїми "особистими справами" ті історії та ситуації, які дехто з чиновників та можновладців хотів би приховати. Справа честі журналістів "1+1" - розказати правду про те, що відбувається в Україні, детально та без замовчування.

Коментує Жан Новосельцев: "Ми працюємо над різними темами. Наразі – над проблемою екології в Україні. Ми розкажемо, від чого задихаються українці, і які саме відходи вкорочують життя громадянам. Ми беремося провести кілька майже наукових експериментів, щоби підкреслити ступінь абсурду, який панує у цій сфері. Ми доведемо, що за сто гривень на смітнику під Києвом можна захоронити навіть ядерні відходи. Також покажемо тих хто змінює русла річок, аби облаштувати власний маєток. Крім того, в розробці ще тема "Від якої суми не зарікаються тюремники". Чи відомо вам, що на зонах можна придбати наркотики дешевше, ніж на волі. Ми розкажемо про не обліковані виробництва і махінацію року – про те, як зникли 1,5 тисячі тон м'яса, які закупили на рік для годування всіх арештантів (на суму майже 70 мільйонів державних гривень)".

Автори проекту планують згодом повертатися до тих тем, які вже висвітлювалися в ефірі. Так, одна з програм "Особиста справа" буде присвячена темі порушень з боку правоохоронців, якій свого часу Жан Новосельцев присвятив резонансний цикл "Жерсть мундиру". "В програмі "Особиста справа" - нові подробиці порушень і сліди гучних історій катувань. Ми пригадаємо кілька шокуючих епізодів і покажемо, чим вони закінчились", - розповідає Жан.

Говорить Олексій Душка: "Ми доводимо сюжети до логічного завершення, відстежуємо долю героїв – не рідко це відважні люди, які вирішили не сидіти мовчки, склавши руки, а кидають виклик системі".

Читайте також:

"1+1" переходить на комбіновану сітку мовлення

Три телеканали України провели ефірний страйк

В СБУ проведуть флешмоб проти свавілля спецслужби

У російському відділку міліції помер затриманий

Повʼязані теми:

Наступна публікація