В СБУ проведуть флешмоб проти свавілля спецслужби

Журналісти, громадські діячі та бажаючі громадяни вишикуються в чергу до громадської приймальні СБУ з метою подати інформаційний запит, щоб дізнатися "чи збирала протягом останнього року щодо мене СБУ будь-які дані?"

Журналісти та громадські діячі вимагатимуть від глави СБУ Валерія Хорошковського припинити травлю та публічно пояснити дії своїх підлеглих.

Громадська акція проти нецивілізованих дій Служби безпеки відбудеться у середу, 29 вересня, о 13:45.

Журналісти, громадські діячі та бажаючі громадяни вишикуються в чергу до громадської приймальні СБУ з метою подати інформаційний запит, щоб дізнатися "чи збирала протягом останнього року щодо мене СБУ будь-які дані, проводила оперативні заходи, прослуховувала мої телефони, організовувала стеження?".

Учасники акції також вимагатимуть у президента Віктора Януковича як гаранта Конституції особисто втрутитися у ситуацію.

Акція є реакцією на безпідставний збір інформації представників СБУ по відношенню до громадських діячів та журналістів.

Зокрема, нещодавно СБУ разом із податковою навідалося додому до директора Інституту масової інформації Вікторії Сюмар, яка займає активну громадську позицію щодо відстоювання свободи слова, і в тому числі є членом руху "Стоп Цензурі!".

Також у Черкасах 21 вересня СБУ цікавилося в представників ГО "Демократичний Альянс" про роботу організації з міжнародними грантами.

Пізніше СБУ "попередило про відповідальність" альянс за публічне поширення такої інформації з нібито "перекрученими фактами".

Читайте також:

СБУ зайнялася ще однією громадською організацією

Льовочкін захистив фонд Сороса від СБУ

СБУ розцінює заяви Тимошенко про телефонні погрози як самопіар

СБУ: до махінацій у "Родовід Банку" причетні депутати

Нова опозиція

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: