Німці видали еротичний календар із селянками

Оголені селянки з косами будуть тішити око фермерів увесь рік.

У Німеччині вийшов новий селянський еротичний календар на 2011 рік. Головна мета проекту - зруйнувати сформовані у суспільстві стереотипи про відсталих і недалеких "селюків" і показати, що заняття сільським господарством може бути привабливим.

"Часто забувається, що фермери є успішними підприємцями з економічною освітою, які до того ж вивчали сільське господарство, а в повсякденному житті керують підприємствами і відповідають за численних найманих працівників. Настав час зробити щось для їхнього іміджу", - наголошується на офіційному сайті видавців календаря.

Вперше селянський еротичний календар з'явився в Швейцарії в 2005 році і мав великий успіх. У 2010 році невелике швейцарське видавництво вирішило випустити "німецьку" версію календаря. Головний принцип залишився тим самим: показати справжніх дівчат, що живуть у сільській місцевості, в еротичних позах.

Нинішнє німецьке видання, таким чином, є другим за рахунком. Повідомляється, що сама ідея зустріла широке схвалення серед німецьких фермерів: на кастинг моделей прибули сотні претенденток з усієї Німеччини.

Крім того, очікується, що подібна реклама сільського життя допоможе залучити в сільське господарство нові робочі руки та інвестиції.

Відзначимо, що вітчизняний уряд пообіцяв, що влада зробить все для розвитку та популяризації сільського господарства в Україні.

Читайте також:

Еротичний календар "Аерофлоту" викликав скандал в Австралії

Німці випустили календар із рентгенівських знімків оголених моделей

У Пермі ветеранам подарували календарі з нацистськими солдатами

Стюардеси збанкрутілої авіакомпанії знялися для секс-календаря

Повʼязані теми:

Наступна публікація