Еротичний календар "Аерофлоту" викликав скандал в Австралії

Австралійська Асоціація бортпровідників обурена фотографіями оголених російських стюардес з календаря, нібито виготовленого "Аерофлотом": це паплюжить професію.

Російська реклама "Аерофлоту" викликала хвилю протестів в Австралії.

Місцеві стюардеси звернули увагу на повідомлення про те, що "Аерофлот" виготовив календар з фотографіями напіводягнених стюардес, а дисконтер "Авіанова" шокував широку публіку відеорекламою з напівголими дівчатами.

"Еротичні рекламні кампанії образливі і піддають бортпровідниць ризику. Такого роду провокаційні рекламні прийоми з використанням стюардес в такому світлі неприпустимі в Австралії і не повинні бути прийнятні де-небудь ще", - стверджує секретар Асоціації бортпровідників Австралії Джо-Енн Девідсон.

Вона звернулася до Відділу цивільної авіації Міжнародної федерації транспорту з проханням про втручання.

Відзначимо, однак, що "Аерофлот" офіційно відхрестився від сумнівного рекламного ходу, про календар розповідають лише анонімні співробітники авіакомпанії на своєму форумі.

"Офіційно заявляю, що всі наведені в Інтернеті відомості є помилковими. "Аерофлот" ніколи не планував випускати календар такої тематики. Ми вважаємо, що дані фотографії паплюжать честь компанії та її співробітників", - пояснив директор департаменту зі зв'язків з громадськістю компанії Олег Михайлов.

Форма стюардес на скандальних фотографіях обмежена обов'язковою червоною пілоткою, і залежно від сюжету: білими рукавичками або червоними туфлями на високих підборах.

"Стюардеси в такому вбранні ніде в світі авіакомпанію не представляли", - вказують спеціалісти.

Один зі співробітників "Аерофлоту" привів подробиці фотосесії на форумі. Мовляв, у день зйомок весь персонал ангаре, де вони мали проводитися, попросили "не заважати фотохудожникові".

"Природньо, коли суто чоловічий колектив побачив роздягнену даму, був виявлений підвищений інтерес до цієї "творчості" і народ з сусідніх цехів повалив пачками на таке дивне видовище і, зрозуміло, влаштували здалеку свою власну фотосесію на мобільники".

Фотограф попросив працівників залишити ангар і не заважати моделі працювати, на що чоловіки відповіли, що також мають працювати на своєму робочому місці у робочий час. Однак фотомайстер повідомив, що все узгодив з керівництвом.

Керівництво авіакомпанії не одразу однозначно визначило свою позицію щодо скандальної фотосесії. На форумі цитувалися уривки з листа, підписаного від імені "Аерофлоту" Олександром Васильовичем Чирковим. Він стверджував, що за наведеними на форумі посиланнями "незаконно використовуються фотографії, що належать ВАТ "Аерофлот", а також "незаконно використовуються зображення моделі, фотографа, які не давали своєї згоди на використання даної інформації на сайті...".

На виконання вимог Чиркова посилання з форуму були видалені, але фотографії встигли розійтися по Інтернету завдяки іншим сайтам.

Потім офіційні особи і зовсім почали заперечувати будь-який зв'язок календаря з "Аерофлотом".

На питання, яким же чином дівчина і фотограф опинилися на території літака й ангара, та ще і з новою формою бортпровідників компанії, Олег Михайлов відповів, що останнім часом у компанію часто звертаються фотографи та рекламні агентства із запитами на проведення фотосесій в ангарах і літаках "Аерофлоту".

"У технічному завданні цього фотографа було зазначено, що він буде проводити фотозйомку деталей інтер'єру сучасного лайнера. Про те, що готувалася еротична фотосесія ми нічого не знали", - розповів представник авіакомпанії.

На даний момент за фактом появи цих знімків проводиться службове розслідування.

Скромнішою стала реклама компанії "Авіанова", яка зняла відеокліп, що зображає дівчат у купальниках, котрі еротично миють літак.

Відзначимо, що "еротичні" тенденції захопили не тільки російські авіакомпанії. Збанкрутіла іспанська авіакомпанія Air Comet виготовила календар з оголеними стюардесами.

Читайте також:

Німці випустили календар із рентгенівських знімків оголених моделей

У Пермі ветеранам подарували календарі з нацистськими солдатами

Стюардеси збанкрутілої авіакомпанії знялися для секс-календаря

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: