Оголошено фільми-номінанти на премію BAFTA

Оголошено фільми-номінанти на премію BAFTA

Оголошено номінантів на BAFTA / Фото: AFP

Стали відомі фільми-номінанти на премію Британської академії кіно і телебачення (BAFTA). Серед них "Соціальна мережа", "Король каже!", "Початок", "Чорний лебідь".

Оголошено номінантів на BAFTA / Фото: Архів
18 січня в Лондоні були оголошені фільми-номінанти на премію Британської академії кіно і телебачення (BAFTA).

Основним претендентом на премію BAFTA цього року став фільм "Король каже!" Тома Хупера. Картина розповідає про те, як монарх Великобританії Георг VI переміг заїкання і невпевненість в собі за допомогою логопеда Лаонела Лога. Претендентами на нагороду в номінації "Найкращий актор" став Колін Ферт, який зіграв короля. Джеффрі Раш, який виконав роль логопеда, може отримати премію як "Найкращий актор другого плану".

Сценарій фільму "Король каже!", написаний Девідом Сайдлером, і режисерська робота Хупера також претендують на премію. Крім того, картина є претендентом на основну нагороду - "Найкращий фільм". Конкурувати з роботою Хупера в цій номінації будуть "Соціальна мережа", "Чорний лебідь", "Початок" і "Залізна хватка".

Фільм Девіда Фінчера "Соціальна мережа", який нещодавно отримав чотири "Золотих глобуси", претендує на нагороди BAFTA в шести номінаціях. "Чорний лебідь" Даррена Аронофскі може отримати в цілому 12 нагород, "Початок" Нолана - дев'ять, "Залізна хватка" братів Коенів - вісім.

Чергова церемонія вручення кінопремій BAFTA пройде в Лондоні 13 лютого 2011 року.

Читайте також:

У Лондоні присудили кінопремії BAFTA

Тріумфатором кінопремії "Золотий глобус" стала "Соціальна мережа"

Американські продюсери назвали кінофаворитів року

Повʼязані теми:

Наступна публікація