Американські продюсери назвали кінофаворитів року

Американські продюсери назвали кінофаворитів року

"Чорний лебідь"

Гільдія продюсерів США і американська гільдія сценаристів оголосили номінантів на вручення премії. Серед кінострічок "Чорний лебідь" та "Соціальна мережа".

Гільдія продюсерів США (Producers Guild of America) і американська гільдія сценаристів (The Writers Guild of America) у вівторок, 4 січня, оголосили номінантів на свої премії за підсумками 2010 року.

У число десяти номінантів на премію Гільдії продюсерів США потрапили такі фільми: "127 годин" (127 Hours) Денні Бойла, "Чорний лебідь" (Black Swan) Даррена Аронофскі, "Початок" (Inception) Крістофера Нолана, "Боєць" (The Fighter) Девіда Расселла, "Діти в порядку" (The Kids Are All Right) Лізи Холоденко, "Король каже!" (The King's Speech) з Коліном Фертом, "Соціальна мережа" (The Social Network) Девіда Фінчера, "Місто злодіїв" (The Town) Бена Аффлека, "Історія іграшок-3" (Toy Story 3), "Залізна хватка" (True Grit) братів Коенів.

Вважається, що за результатами церемонії вручення нагород Гільдії продюсерів можна багато в чому передбачити результат нагородження премією "Оскар". Так, у 2010 році продюсери присудили свою головну нагороду фільму "Володар бурі" (The Hurt Locker), який пізніше завоював "Оскар" у категорії "Найкращий фільм".

Крім номінантів на премію найкращому продюсеру, гільдія продюсерів оголосила претендентів у телевізійних номінаціях. Зокрема, у категорії "Найкращий драматичний серіал" представлені "Божевільні" (Mad Men) і "Залишитися в живих" (Lost). У число претендентів на звання "Найкращого комедійного серіалу" потрапили "Лузери" (Glee) та "Офіс".

Читайте також: 

Названо найкращі фільми та серіали 2010 

Тарантіно назвав свої улюблені фільми 2010 року

Білий костюм Джона Леннона пішов з молотка 

Сезон "Оскара" офіційно відкрито 

Повʼязані теми:

Наступна публікація