Продюсери "ВІА Гри" принизили Аню Сєдокову

Колишню учасницю гурту "ВІА Гра" Анну Сєдокову вирізали із концерту, присвяченому 10-річчю гурту. Аня образилась на продюсерів "ВІА Гри".

Одним з найбільш очікуваних подій минулого в історію 2010 року став ювілей сексапільного тріо "ВІА Гра", в якому колись співала Аня Сєдокова. Офіційне святкування 10-річчя гурту ознаменувався великим концертом у Києві.

Продюсери дівчат Костянтин Меладзе і Дмитро Костюк, як і обіцяли, крім нинішніх учасниць, запросили на ювілей і колишніх. Щоправда, не всіх. Що стосується Анни Сєдокової, то з самого початку творці "ВІА Гри" не збиралися її запрошувати, пояснюючи це небажанням взагалі спілкуватися з Сєдоковою. Та й нинішні учасниці групи не горіли бажанням бачити на ювілейному концерті Аню.

Однак буквально за кілька днів до заходу Сєдокова сказала, що їй запропонували виступити на ювілеї. Швидко владнавши деталі договору, Аня вийшла на сцену.

Не так давно один із центральних українських телеканалів показав ювілейний концерт "ВІА Гри". Яке ж було розчарування Сєдокової, коли вона не побачила деяких своїх номерів.

"Мої сольні номери вирізали з концерту, - написала співачка у блозі. - Яскраві постановки з трюками і зміною костюмів. Але коли я подивилася монтаж пісні "Притяжения больше нет", такого хамства я точно не очікувала. У всій пісні мене показують, або зі спини, або здалеку. Це низько. Зробивши це, вони самі себе принизили і показали свою дріб'язковість. Уміння радіти перемогам своїх учнів -... ось велич вчителя".

Читайте також: 

Сєдокова шукає собі коханку для кліпа

Анна Сєдокова качає бюст віджиманнями

Анна Сєдокова зняла власну "Драму" 

Повʼязані теми:

Наступна публікація