У Лондоні поставлять оперу про Анну Ніколь Сміт

У знаменитій лондонській Королівській опері поставить виставу про модель Playboy Анну Ніколь Сміт, яка померла у 2007-му році.

17 лютого 2011 року знаменита лондонська Королівська опера (Royal Opera House) поставить виставу про модель Playboy, актрису, вдову мільйонера і героїню реаліті-шоу Анну Ніколь Сміт, що померла в 2007 році від передозування наркотиків.

Композитором виступить Марк Ентоні Тернедж (Marc Anthony Turnage). Лібрето для опери написав Річард Томас (Richard Thomas), один з авторів мюзиклу Джеррі Спрінгер, в якому на музику були покладені сюжети відомого американського ток-шоу.

Головну партію у виставі буде співати Єва-Марія Вестбрук (Eva-Maria Westbroek), сопрано з Данії, яка раніше виступала в Ла-Скалі і Ковент-Гардені. Співачка вважає свою героїню трагічним персонажем.

Деталі сюжету вистави не уточнюються. Проте раніше повідомлялося, що в поданні міститься ненормативна лексика, сексуальні сцени та епізоди, пов'язані з вживанням наркотиків.

Анна Ніколь Сміт (справжнє ім'я – Вікі Лінн Хоган) народилася 28 листопада 1967 року в Техасі. Батька вона майже не пам'ятала, виросла з матір'ю і тіткою, школу не закінчила, і спочатку заробляла, розносячи бургери в забігайлівці – поки не вирішила перейти на стриптиз. До цього моменту у неї за плечима вже були народження сина і розлучення.

У 1993 році Анна Ніколь Сміт стала дівчиною Playboy, що принесло їй світову славу. У 1994-му, в 26 років, вона вийшла заміж за 89-річного нафтового магната і мільярдера Говарда Маршалла. Через 13 місяців шлюбу він помер, а Сміт витратила 12 років на те, щоб домогтися прав на спадщину в півмільярда доларів.

У 2006 році Сміт, до того моменту – героїня реаліті-шоу про власне життя, народила дочку Деніелінн (Dannielynn). Кесарів розтин робили перед телекамерами і згодом показували в ефірі. Суперечки про батьківство цієї дитини велися півтора року і закінчилися в суді через кілька місяців після смерті Анни Ніколь.

Старшого сина, Сміта Деніела, який приїхав на Багами, щоб познайомитися з новонародженою сестрою, знайшли мертвим у лікарняній палаті. Слідство встановило, що він помер від передозування наркотиків. Після смерті сина Сміт почала вживати антидепресанти, знеболювальне і снодійне в гігантських дозах. 8 лютого 2007 року Анна Ніколь Сміт померла в готельному номері у Флориді. Їй було 39 років.

Читайте також: 

Анна Ніколь Сміт покінчила життя самогубством

Нові факти у справі смерті Анни Ніколь Сміт

Екс-бойфренд Анни Ніколь Сміт арештований за її вбивство 

Повʼязані теми:

Наступна публікація