У США почалися слухання у справі про смерть Джексона

У США почалися слухання у справі про смерть Джексона

Конрад Мюррей / Фото: SplashNews

За зачиненими дверима судді вирішують, чи достатньо зібраних слідством доказів і свідчень для початку повномасштабного процесу над лікарем Джексона.

У ході попередніх засідань судді вирішать, чи достатньо зібраних доказів і свідчень для початку процесу над особистим лікарем Майкла Джексона Конрадом Мюрреєм.

Американські телеканали передають: це засідання попереднє і гучних заяв очікувати поки не варто. За зачиненими дверима судді вирішують, чи достатньо зібраних слідством доказів і свідчень для початку повномасштабного процесу над кардіологом Конрадом Мюрреєм. У палаці правосуддя присутні і родичі загиблого, і сам підозрюваний. Навпроти будівлі зібралися шанувальники Джексона.

25 червня 2009 Мюррей зробив Майклу Джексону кілька ін'єкцій, в тому числі сильнодіючого препарату "Пропофол", доза якого виявилася смертельною. Співак помер до приїзду "швидкої допомоги".

Окружна прокуратура вважає, що лікар діяв надто повільно. Він зателефонував до служби порятунку лише через 21 хвилину, після того, як виявив тіло співака. Чимало запитань і до його професійних здібностей. Нібито спочатку Мюррей неправильно розрахував дозу знеболюючого, а потім неякісно виконав процедуру закритого масажу серця, коли намагався врятувати свого пацієнта.

За однією з версій, підозрюваний спробував приховати всі докази, в цьому йому допомагав один з охоронців.

Конрад Мюррей всі звинувачення заперечує. Зараз він залишається на волі під заставу в 75 тисяч доларів і підписку про невиїзд за межі США. Кардіологові загрожує не тільки тюремний термін. Батько Джексон вимагає від Мюррея грошової компенсації.

Звинувачення пред'явлені і фармацевтичній компанії, яка незаконно продавала сильнодіючий анестетик у великих кількостях.

Читайте також:

Фанати Джексона вимагають скасувати телешоу про розтин співака

Список найбагатших покійних знаменитостей очолив Джексон

Суд залишив ліцензію лікарю Майкла Джексона

У США почалися слухання у справі про смерть Джексона

У США почалися слухання у справі про смерть Джексона

Повʼязані теми:

Наступна публікація