У Чернівцях живе єдиний в Україні пес-паркурист

У Чернівцях живе єдиний в Україні пес-паркурист

Стафордширський тер'єр на прізвисько Трет

Стафордширський тер'єр на прізвисько Трет із легкістю перестрибує високі огорожі, залазить на дерева та бігає парапетами.

Собака, який видає людські фокуси - живе на Буковині, і його називають єдиним в Україні чотирилапим паркуристом. Стафордширський тер'єр на прізвисько Трет із легкістю перестрибує високі огорожі, залазить на дерева та бігає парапетами. Такі здібності вже оцінили за кордоном. Навесні песика зніматимуть у кіно.

Євген придбав Трета маленьким цуценям на місцевому ринку п’ять років тому. Собака почав дивувати вже за кілька місяців.

Помітивши здібності Трета, Євген узявся тренувати собаку. Насамперед хотів довести - цю породу несправедливо вважають агресивною. Треба просто зуміти правильно скерувати надлишок енергії пса. Все, що Трет уміє, хлопець знімає та викладає в Інтернеті.

Завдяки Інтернету у Трета вже є шанувальники в Європі. Британці нещодавно надіслали йому дорогий костюм. А ще Євгену не раз пропонували за собаку чималі гроші. Але господар і не думає його продавати.

А от зіркою кіно побачити його не проти. Уже є пропозиція попрацювати в рекламі. А навесні пса запросили зніматися в російському кіно, де він гратиме собаку- паркурника.

Трет навчився позувати на камеру - залюбки залазить на стовпи, дерева, перестрибує паркАни. І навіть дає інтерв"ю.

Трет - улюбленець не лише свого господаря, а й усієї родини. Хоч спочатку батьки й чути не хотіли про бійцівського пса в домі, а тепер - не натішаться.

Читайте також:

У Німеччині собака народила 17 цуценят (відео)

Путін розповів про будні свого песика

У Китаї роблять із собак "панд" і розфарбовують пуделів

Суперсобака

Суперсобака

Повʼязані теми:

Наступна публікація