Список найбагатших покійних знаменитостей очолив Джексон

За підсумками журналу Forbes за використання імені Майкла Джексона принесли його спадкоємцям 275 мільйонів доларів.

Співак Майкл Джексон очолив список найбагатших покійних знаменитостей, який щорічно складає журнал Forbes. За рік продаж альбомів Джексона, доходи від фільму-концерту "This Is It" шоу Cirque du Soleil, авторські права і плата за використання імені співака принесли його спадкоємцям 275 мільйонів доларів.

В аналогічному списку, опублікованому Forbes у 2009 році через кілька місяців після раптової кончини Джексона, співак займав третю сходинку з посмертним доходом у 90 мільйонів доларів.

На другому місці в списку найбагатших небіжчиків-знаменитостей розмістився Елвіс Преслі. "Король рок-н-ролу" постійний учасник таких рейтингів Forbes, неодноразово займав в них першу сходинку. У 2010 році, за підрахунками експертів журналу, Преслі "заробив" для своїх спадкоємців 60 мільйонів доларів.

Третій рядок зайняв автор Володаря кілець Толкієн з 50 мільйонами доларів посмертних доходів. Четвертим став Чарльз Шульц - автор коміксів Peanuts про собачку Снуппі і її хазяїна Чарлі Браун - з 33 мільйонами доларів. Замикає п'ятірку найбагатших небіжчиків Джон Леннон з 17 мільйонами доларів. Толкієн, Шульц і Леннон також не вперше потрапляють до списку знаменитостей, чиє ім'я і творча спадщина продовжують приносити прибуток і після їх смерті.

Читайте також:

Смерть Майкла Джексона: У поліції Лос-Анджелеса з'явилися нові дані

Лікарю Джексона заборонили виписувати пацієнтам заспокійливі

Лікар Джексона не визнав себе винним, його звільнили під заставу

Повʼязані теми:

Наступна публікація