Суд виніс вирок у справі про смерть Анни Ніколь Сміт

Коханця і за сумісництвом адвоката Анни Ніколь Сміт Говарда Стерна, а також її лікаря Крістін Єрошевич визнали винними у смерті моделі.

Американський суд визнав винними в шахрайстві коханця і за сумісництвом адвоката Анни Ніколь Сміт Говарда Стерна, а також її лікаря Крістін Єрошевич.

Згідно з вердиктом, винесеним у четвер, 28 жовтня, судом Лос-Анджелеса, Стерн і Єрошевич звинувачуються в шахрайстві з метою забезпечення своєї підопічної препаратами, що містять наркотичні речовини. Про те, яке покарання визначив суд для Стерн і Єрошевич, не повідомляється.

Суду присяжних належало з'ясувати мотиви екс-коханця і лікаря-психотерапевта - чи діяли вони в інтересах здоров'я американської моделі, намагаючись пом'якшити її душевний і фізичний біль, або ж навмисно постачали її медикаментами з вмістом наркотичних речовин, посилюючи тим самим її наркотичну залежність.

Після 58 годин нарад, Стерн був визнаний винним лише по одному з пунктів звинувачення - шахрайство, а саме фальсифікація персональних даних з метою отримання рецептів. Єрошевич була визнана винною в отриманні шахрайським шляхом лікарського препарату Вікодин.

Суд присяжних виправдав ще одного фігуранта у справі про смерть Сміт, її особистого лікаря доктора Сандіп Капур. У його випадку суд постановив, що сторона обвинувачення не надала достатніх свідчень того, що Капур виписав Сміт підвищену дозу медикаментів, яка спричинила за собою її смерть.

Як зазначає джерело, суд не пред'являв звинувачення трьом підсудним у причетності до передозування, яка стала причиною смерті Сміт. В іншому випадку обвинувачені могли отримати максимальну міру покарання у вигляді позбавлення волі на чотири роки і довічного позбавлення професійних ліцензій.

Читайте також:

Анна Ніколь Сміт покінчила життя самогубством

Нові факти у справі смерті Анни Ніколь Сміт

Екс-бойфренд Анни Ніколь Сміт арештований за її вбивство

ВідеоСуд виніс вирок у справі про смерть Анни Ніколь Сміт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: