Сєдокова шукає собі коханку для кліпа

Співачка Анна Сєдокова у своєму новому кліпі розкриє тему ревнощів. Ревнуватиме співачка не чоловіка, а жінку.

Співачка Анна Сєдокова виявилася в центрі скандалу сексуального характеру. Напередодні зйомок свого нового відео на пісню "Ревность" співачка запропонувала режисерам замінити головного героя, з яким передбачалися любовні сцени, на... героїню.

Причому всупереч останнім роботам, в яких Сєдокова незмінно виступала в ролі ніжної діви, новий кліп буде насичений відвертими сценами, а пристрасні моменти за участю Сєдокової зіграє дівчина нетрадиційної орієнтації.

Претендентку на роль головної героїні Аня вирішила шукати через свій блог. На оголошення, в якому співачка детально розписала всі труднощі сценарію, відразу відгукнулися сотні дівчат.

"Ми спочатку вирішили не проводити ніяких кастингів, я просто розмістила в своєму блозі оголошення. Потрібна була дівчина-модель. Крім неї, у кліпі візьмуть участь команда ефектних красунь з мого шоу-балету".

При цьому тему ревнощів у жіночому прояві Анна Сєдокова, схоже, обрала не випадково - ідея відео прийшла відразу ж після нещодавніх виступів співачки з дівчатами з "ВІА Гри".

"Жінки за природою більш емоційні, тому і всі почуття відчувають гостріше. Любити або ненавидіти, бути окриленою щастям або страждати - кожна з нас не може наполовину. І це стосується не тільки взаємин з чоловіками. Відчувати почуття, хай і такого ж гатунку, можна навіть до власної подруги", - впевнена 28-річна співачка.

Читайте також: 

Анна Сєдокова качає бюст віджиманнями

Анна Сєдокова зняла власну "Драму"

Анна Сєдокова написала книгу про секс і оголосила про весілля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: