У Києві з'явилася послуга "Перевірка чоловіка на вірність"

У Києві з'явилася послуга "Перевірка чоловіка на вірність"

У Києві з'явилася послуга "Перевірка чоловіка на вірність"

У столиці з'явилося агентство, що надає послуги перевірки вірності коханої людини.

У Києві з'явилася послуга "перевірка коханого (або коханої) на вірність".

Агентство, яке заявило про себе на сайті безкоштовних оголошень, працює на такий же манер, як колись популярна російська телепередача: розігрує цілі вистави, в яких чоловік або жінка проявляє свою сутність.

"У вас же виникали думки, а повівся б він на яку-небудь блондинку? А, може, потрібно показати чоловікові, що його об'єкту захоплення потрібні від нього тільки гроші. Ми можемо зробити все", - повідомили у агентстві. Стандартна схема: до вашого улюбленого підсилають спеціально навчену дівчину модельної зовнішності. Ця панянка знайомиться з ним і спокушає. Щоправда, їхні відносини будуть перебувати під вашим контролем і розвинуться тільки лише до заздалегідь обумовленої стадії: може бути просто перше побачення, а може і спільна поїздка куди-небудь.

"Можна організувати так, що в певний момент з'являєтеся ви і ловите його на гарячому, а можна просто зафіксувати все на фото та відео. Ну а якщо ваш обранець виявиться вам вірним на всі 100%, то тоді "жили вони довго і щасливо".

За його словами, попит на таку послугу дуже великий. "Ось, наприклад, нещодавно жінка зверталася, яка мріяла розлучитися з чоловіком. А причепитися було ні до чого. До її чоловіка підіслали дівчину, яка того спокусила і в найбільш невідповідний момент дружина їх застукала, відразу ж подала на розлучення".

"А ось інша дівчина просто хотіла "розвести" свого багатого хлопця на новенький автомобіль. Зробила те ж саме, і він, щоб не розлучатися з коханою, подарував їй авто", - повідомили в агентстві.

Перевіряють на вірність і чоловіки жінок, хоча таких серед клієнтів контори лише кілька відсотків. Вартість такої послуги пристойна - від 500 доларів.

Щоправда, психолог Ірина Жданова вважає, що така перевірка може бути цікава лише дріб'язковим і нечесним людям. "По суті, людина розставляє пастки для свого коханого і дивиться на нього, як на піддослідного кролика. Це вже говорить про те, що відносини нездорові".

Читайте також:

Жінка вбила зрадливого коханця, відрізавши йому пеніс

Виявлено ген подружньої невірності

Соціологи встановили залежність між зарплатою і зрадою

Повʼязані теми:

Наступна публікація