Виявлено ген подружньої невірності

У США вчені провели дослідження, за яким пов'язали подружню невірність з одним з варіантів гена дофаминового рецептора.

Американські вчені пов'язали подружню невірність з одним з варіантів гена дофаминового рецептора.

Співробітники Нью-йоркського державного університету в Бінгхемтоне опитали 181 молодого добровольця про особливості статевого життя, після чого взяли у них зразки ДНК для аналізу. 77 відсотків учасників дослідження повідомили, що хоча б один раз вступали в статевий зв'язок.

Аналізуючи ДНК добровольців, учені сконцентрувалися на гені DRD4, що кодує рецептор дофаміновий D4. Попередні дослідження показали, що різні варіанти цього гена впливають на особливості поведінки, пов'язані з ризиком і отриманням задоволення від їжі, влади, нових відчуттів і тому подібне.

У результаті аналізу з'ясувалося, що люди, які мають варіант 7R рецептора D4, сильніше інших схильні до зради своєму партнерові або партнерці. 50 відсотків власників цього варіанта гена повідомили, що вступали в статевий зв'язок на стороні або в одноразовий статевий зв'язок з незнайомою людиною. Серед інших учасників таких виявилося лише 22 відсотки. Виявлена залежність не залежала від статі учасників.

За словами керівника дослідження Джастіна Гарсіа, вплив дофаминового рецептора на досліджувані аспекти статевого життя, швидше за все, реалізується в системі нагороди мозку, медіатором в якій служить дофамін. Ця система відповідає за отримання задоволення від різних дій і за тягу до них. Крім того, ця система відіграє центральну роль у формуванні залежності від наркотиків, таких, наприклад, як героїн і кокаїн.

Читайте також:

Учені знайшли ген, який викликає відразу до алкоголю

Вчені відкрили ген, який заважає курцям кинути палити

Соціологи встановили залежність між зарплатою і зрадою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: