У Німеччині відкрили бордель для незайманих

У Німеччині відкрили бордель для незайманих

У Німеччині відкрили бордель для незайманих / Фото: spiegel.de

У столиці Німеччини відкрили публічний будинок для незайманих.

У Берліні успішно працює перший публічний будинок для незайманих. Його персонал складається виключно з російськомовних повій.

Бо хоча готувалися до такої роботи продажні жінки з унікального будинку терпимості пройшли спеціальні курси делікатного поводження з клієнтами і навіть здавали іспити з азів психології, теоретично підковані європейські жриці кохання на практиці не впоралися з поставленим завданням.

"Ми перепробували всіх: шведок, фінок, чешок, болгарок, полячок, але у них не завжди виходило розслабити наших незвичайних клієнтів і довести справу до кінця, - поскаржився один із співвласників борделя 43-річний Ульріх Руппель. - Ми не могли ризикувати репутацією і спробували в цій нелегкій роботі путан з Росії та Україні".

Дівчата виправдали очікування роботодавця. Кількість клієнтів, готових заплатити 60 євро за півгодини інтиму, зросла на порядок. Тепер у борделі, розташованому в престижному районі Кройцберг, багато клієнтів.

"Слов'янські повії виявилися гарними психологами від природи! - говорить Руппель. - Таке враження, що вони працюють з незайманими не за гроші, а за ідею. Дуже трепетні, душевні. Спочатку намагаються розговорити новачка, обговорити з ним інтимні проблеми, налагодити контакт. Дізнатися про його інтимні фантазії і підіграти. Приділяють тривалий час прелюдії і часом позбавляють юнака невинності з великим тактом. Нам навіть довелося завести книгу, але не скарг, а подяк".

А ще за порадою повій у публічному домі відкрили курси зі зваблення жінок і попередні кабінети сексуальної допомоги, де особливо закомплексованих незайманих знайомлять з жіночою анатомією, читають еротичну літературу і показують навчальні фільми.

Читайте також:

Влада Німеччини ввела "податок на задоволення"

Через 10 років пари перестануть займатися сексом для зачаття дітей

Вчені: чоловіки більше не можуть задовольняти жінок

Повʼязані теми:

Наступна публікація