Вчені: чоловіки більше не можуть задовольняти жінок

Вчені: чоловіки більше не можуть задовольняти жінок

Чоловіки більше не можуть / Фото: bioidenticalhormoneexperts.com

Вчені стверджують: жінки хочуть так багато, що чоловіки лякаються, впадають в паніку та зневіру і вже нічого не можуть.

Британські вчені з'ясували, що за останні роки представниці прекрасної статі стали надто вимогливими щодо своїх партнерів для сексу. В результаті занадто високих жіночих очікувань чоловіки схильні відчувати себе невпевненими і пригнобленими.

У більшості випадків, вони стурбовані відсутністю достатнього досвіду в сфері сексуального життя. Так, один з п'яти опитаних заявив, що він мав інтимний зв'язок тільки з однією дівчиною, а в наявності більше п'яти коханок зізналися тільки 53% учасників експерименту.

За результатами дослідження, приблизно 20% чоловіків, внаслідок заниженої самооцінки, вважають за краще займатися сексом при вимкненому світлі. При цьому більше третини опитаних переконані, що їхня самооцінка була б значно вищою, якби вони мали більшу кількість партнерок.

В опитуванні взяли участь 5271 чоловіків, і 65% з них повідомили, що відчувають якісь проблеми, що виникають у процесі занять любов'ю.

Як повідомляє відомий фахівець в галузі досліджень, що стосуються сексуальних питань, Трейсі Кокс, чоловіки в більшості випадків схильні занадто перебільшувати свої сексуальні здібності, а також кількість жінок, з якими вони мали контакти. Останнім часом, за словами Кокс, в більшості країн спостерігається тенденція до збільшення кількості партнерів у жінок, а у чоловіків кількість коханок, навпаки, в цілому знижується, у зв'язку з чим і падає їхня самооцінка.

Читайте також:

Українці втрачають свою "чоловічу" силу

Чоловік задушив піжамою дружину, яка два роки відмовляла йому в сексі

Учені визначили вік, коли жінки найбільш доступні

Повʼязані теми:

Наступна публікація