Найстаріший мешканець Токіо, якому 111 років, виявився мумією

Дата публікації
Перегляди
9883
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Найстаріший мешканець Токіо, якому 111 років, виявився мумією

Муміфіковане тіло. Ілюстрація

Родина японця Согена Като 30 років приховувала факт його смерті: чоловік, який вважався довгожителем, перетворився на мумію у своєму ліжку.

У столиці Японії спалахнув скандал навколо місцевого довгожителя: з'ясувалося, що Соген Като, який вважався найстарішим мешканцем Токіо, помер 30 років тому і перетворився на мумію.

Обман виявився, коли чиновники прийшли привітати "довгожителя" зі 111-річчям. Вони запідозрили, що щось не так, коли онука Като заявила, що її дід "не хоче нікого бачити". Поліція провела обшук в будинку родини Като і виявила останки чоловіка в його власному ліжку. Він був одягнений в нижню білизну і піжаму і вкритий ковдрою. Огляд показав, що тіло вже муміфікувалося.

За словами родичів, старий помер ще 30 років тому і "став живим Буддою". Тим часом сім'я продовжувала отримувати гроші з його пенсійного рахунку, де накопичилося 9,5 мільйонів ієн (більше 100 тис. доларів).

Поліція почала офіційне розслідування події, припустивши, що сім'я "довгожителя" свідомо приховувала факт його смерті. Вирішується питання щодо порушення справи про шахрайство.

Нагадаємо, восени минулого року в Туреччині найстарішу жінку Землі - якій 135 років - позбавили пенсії, тому що "стільки не живуть". Коли їй виповнилося 100 років, місцеві чиновники автоматично визнали її померлою та викреслили її зі своїх списків. Тільки після тривалої боротьби родичів довгожительки їй вдалося домогтися поновлення своїх прав.

Читайте також:

Найстарішим чоловіком на планеті став 112-річний американець

Найстаршу жінку Землі позбавили пенсії, тому що "стільки не живуть"

Найтовстіша британка померла, таємно харчуючись фаст-фудом в клініці

Запорізькі даїшники виписали штраф небіжчику, в якого не було машини

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9883
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація