Німецький океанаріум відкриє мавзолей восьминога-провидця Пауля

Німецький океанаріум відкриє мавзолей восьминога-провидця Пауля

Восьминіг Пауль

У приміщенні, де раніше знаходився акваріум восьминога Пауля, буде відкрито меморіальний комплекс.

У океанаріумі німецького міста Оберхаузен буде відкрито меморіальний комплекс, присвячений восьминогу-оракулу Паулю, повідомив офіційний представник закладу Таня Мунціг.

За її словами, пам'ятний комплекс буде відкритий в приміщенні, де раніше знаходився акваріум Пауля. Меморіал буде складатися з пам'ятника восьминога (скульптура заввишки 1,8 метра буде представляти собою фігуру Пауля на футбольному м'ячі) і урни з прахом провісника. Відкриття мавзолею, де можна буде побачити урну з прахом знаменитого головоногого, заплановано на четвер, 20 січня.

Восьминіг Пауль став популярним під час чемпіонату світу з футболу 2010 року в ПАР. Тоді молюск-ясновидець правильно передбачив результати восьми матчів першості, у тому числі фінальної гри, в якій зустрічалися збірні Іспанії та Нідерландів.

Після завершення ЧС восьминогу "пропонували" нову роботу: зокрема, тварину збиралася купити російська букмекерська контора, проте керівництво океанаріуму відмовилося продавати Пауля; також придбати головоногого планував і іспанська зоопарк, але також отримав відмову.

Восьминіг Пауль помер у своєму акваріумі наприкінці жовтня 2010 року. Через кілька днів, 3 листопада, в океанаріумі з'явився наступник молюска-провісника, названий Паулем II.

Читайте також:

Помер легендарний восьминіг-провидець Пауль

Ахмадінежад назвав восьминога Пауля "символом загнивання Заходу"

Восьминіг-оракул визначив наступного президента Росії

Восьминіг-оракул ЧС-2010 виявився самкою

Повʼязані теми:

Наступна публікація