Восьминіг-оракул визначив наступного президента Росії

Журналісти попросили відомого після Чемпіонату світу малюска передректи переможця президентських виборів у Росії. Пауль обирав між Путіним та Мєдвєдєвим.

Пауль визначив нового президента Росії
Пауль знає, хто стане новим президентом Росії
Восьминіг Пауль, який прославився тим, що вірно передбачив результати усіх матчів збірної Німеччини на Чемпіонаті світу в ПАР, визначив переможця наступних президентських виборів у Росії.

Кореспондент "Комсомольскої правди" навідався в Оберхаузен, де мешкає молюск, і притулив до скла два папірці з прізвищами Володимира Путіна і Дмитра Мєдвдєва. Восьминіг досить швидко добрався до одного з папірців і прилип до скла навпроти нього своїм щупальцями.

Тепер виданню відомо, кому Пауль передбачив президентство, але про його вибір не повідомить до самого голосування, яке пройде в Росії в 2012 році.

"Листок з прізвищем кандидата, "схваленого "підводним оракулом, ми заклеїли в конверт і заховали", - сказано в статті КП. Дізнатися, збулося чи передбачення, можна буде лише після президентських виборів.

Процедура, за якою восьминіг визначав майбутнього президента РФ, відрізняється від тієї, яка була встановлена на період Чемпіонату світу з футболу. Тоді молюск вибирав одну з двох черепашок, які знаходилися у пластикових контейнерах. На контейнери були нанесені прапори країн, збірні яких брали участь в матчі.

Після завершення Мундіалю в океанаріумі Оберхаузен заявили, що восьминіг-оракул йде на пенсію і припиняє передбачати майбутнє. Тому процедура визначення переможця російських виборів пройшла швидко, поки доглядачка океанаріуму відвернулася.

Раніше повідомлялося, що після завершення Чемпіонату світу молюску, що став разом з вувузелою неофіційним символом першості планети 2010 року, запропонували знятися на телебаченні, змінити місце проживання, а також побувати на кулінарному фестивалі.

Тим не менш, прес-аташе океанаріуму в Оберхаузені Таня Мунціг заявила, що Пауль залишиться в Німеччині.

Читайте також:

Восьминіг-оракул більше не вгадуватиме результати матчів

Восьминіг-оракул чемпіонату світу оцінений у 500 тисяч євро

Іспанці назвуть своїх дітей на честь восьминога-оракула

Восьминіг-оракул ЧС-2010 виявився самкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: