Пацюк, що пробіг біля резиденції британського прем’єра, став хітом на YouTube (відео)

Пацюк, що пробіг біля резиденції британського прем’єра, став хітом на YouTube (відео)

За традицією в особняку проживає глава уряду з сім'єю, тут же розташовані робочі приміщення прем'єра і його основних помічників / Фото: AFP

Сюжет, на якому пацюк по-хазяйськи пробігає біля знаменитих дверей, став хітом на телевізійних каналах і в інтернеті.

Поява в лондонській резиденції британського прем'єра на Даунінг-стріт, 10, пацюка стало головною подією дня у Великобританії. Сюжет, на якому пацюк хазяйновито пробігає біля знаменитих дверей в будинок, став хітом на телевізійних каналах і в Інтернеті.

Чорний дебелий пацюк випадково потрапив у кадр під час репортажу телеканалу BBC у момент, коли його політичний кореспондент Гері О'Донохью перед дверима на Даунінг-стріт, 10, розповідав про майбутній виступ прем'єр-міністра Девіда Кемерона з промовою про реформу державної системи соціального забезпечення.

Сам О'Донохью гризуна не помітив, тому що стояв спиною до будівлі. Пацюк також не звертав ніякої уваги ні на кореспондента, ні на знімальну групу. Він швидко і впевнено пробіг по сходах перед дверима резиденції прем'єра і шмигнув у внутрішні приміщення через підвальне вікно.

Ролик про появу пацюка на Даунінг-стріт одразу ж опинився на сайті YouTube, і лише за останню добу його переглянули десятки тисяч осіб.

Як відзначають британські політичні оглядачі зі стажем, пацюкам і мишам стало вільніше в резиденції прем'єра після того, як Даунінг-стріт, 10, позбулися в 1997 році знаменитого кота Хемфрі. Кіт вірою і правдою служив трьом прем'єрам - Маргарет Тетчер, Джон Мейджор і Тоні Блеру. Він мав неофіційне прізвисько Мишачий Командир.

Історія особняка на Даунінг-стріт, 10, налічує майже 300 років. Знаменитий будинок є поєднанням трьох сусідніх будинків. Він має майже 100 кімнат.

За традицією в особняку проживає глава уряду з сім'єю, тут же розташовані робочі приміщення прем'єра і його основних помічників і радників.

Читайте також:

Кота викликали на суд у ролі присяжного

У Непалі слони зіграли у футбол, забивши декілька голів

Тюлені допомогли американцеві освідчитися в коханні

Повʼязані теми:

Наступна публікація