Кота викликали на суд у ролі присяжного

У Штатах до суду викликали кота, який повинен стати членом суду присяжних.

В Америці кота на прізивсько Сел, що живе в родині Гая і Анни Еспозіто в Бостоні, викликали до суду. Тварині наказано стати членом суду присяжних.

За словами Ганни Еспозіто, папір на кота помилково могли оформити при аналізі переписної заяви, заповненої подружжям під час перепису населення США: у паперах вони вказали, що в їх сім'ї проживає кіт Сел. Вихованець Еспозіто був занесений в спеціальну графу "домашні тварини", але, ймовірно, в судовій інстанції цього не помітили і порахували Села повноцінним членом сім'ї.

Господарі Села спробували пояснити судовій владі міста, що Сел є котом, отже, не говорить англійською, і тому не може брати участі в засіданні, однак ніяких результатів їх зусилля не дали. Згідно з офіційним сайтом судової системи Массачусетсу, член складу присяжних не зобов'язаний володіти англійською мовою досконало.

Тепер Селу все ж таки доведеться піти на засідання разом зі своєю господинею. Слухання у справі, під час якого кіт стане членом журі присяжних, відбудеться 23 березня 2011 року. Суть справи, за якою кіт проходить присяжним, не розкривається.

Читайте також:

Косоокий опосум з ожирінням став зіркою Інтернету

Вчені навчили риб рахувати

Гігантського тунця продали за рекордні 400 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: