Кота викликали на суд у ролі присяжного

Кота викликали на суд у ролі присяжного

Кіт Сел. Кадр телекомпанії ABC 13

У Штатах до суду викликали кота, який повинен стати членом суду присяжних.

В Америці кота на прізивсько Сел, що живе в родині Гая і Анни Еспозіто в Бостоні, викликали до суду. Тварині наказано стати членом суду присяжних.

За словами Ганни Еспозіто, папір на кота помилково могли оформити при аналізі переписної заяви, заповненої подружжям під час перепису населення США: у паперах вони вказали, що в їх сім'ї проживає кіт Сел. Вихованець Еспозіто був занесений в спеціальну графу "домашні тварини", але, ймовірно, в судовій інстанції цього не помітили і порахували Села повноцінним членом сім'ї.

Господарі Села спробували пояснити судовій владі міста, що Сел є котом, отже, не говорить англійською, і тому не може брати участі в засіданні, однак ніяких результатів їх зусилля не дали. Згідно з офіційним сайтом судової системи Массачусетсу, член складу присяжних не зобов'язаний володіти англійською мовою досконало.

Тепер Селу все ж таки доведеться піти на засідання разом зі своєю господинею. Слухання у справі, під час якого кіт стане членом журі присяжних, відбудеться 23 березня 2011 року. Суть справи, за якою кіт проходить присяжним, не розкривається.

Читайте також:

Косоокий опосум з ожирінням став зіркою Інтернету

Вчені навчили риб рахувати

Гігантського тунця продали за рекордні 400 тисяч доларів

Повʼязані теми:

Наступна публікація