В Австралії врятували пару, яка сплавлялася по річці на секс-ляльках

В Австралії врятували пару, яка сплавлялася по річці на секс-ляльках

В Австралії врятували пару, яка сплавлялася по річці на секс-ляльках

Молода пара сплавлялася по річці на надувних секс-ляльках, коли дівчина втратила контроль на особливо бурхливій ділянці річки.

В Австралії на річці Ярра на півдні штату Вікторія пройшла незвичайна рятувальна операція - екстрені служби допомогли молодій парі, яка сплавлялася по річці на надувних секс-ляльках, вибратися з води.

Як повідомили в місцевій поліції, пара (хлопцю і дівчині по 19 років) опинилася в небезпечній ситуації, коли підпливла до особливо бурхливої ділянки річки. Дівчина втратила контроль над своєю надувною лялькою, схопилася за гілку дерева і стала кликати на допомогу. До неї підібрався її друг, який знаходився поруч з дівчиною до прибуття каякера-рятувальника.

Коли фахівець екстреної служби опинився поряд з місцем події, він передав парі рятувальні жилети, після чого учасників сплаву на ляльках змогли доставити на берег. Молодого чоловіка і дівчину оглянули лікарі, які встановили, що ніяких пошкоджень врятовані не отримали.

Для чого їм знадобилося сплавлятися по річці на надувних ляльках, не уточнюється. Як заявили в поліції, про долю однієї із секс-іграшок, які виступили в якості плавзасобів, нічого невідомо. Одну з них "врятували" каякери.

Під час "золотої лихоманки" в штаті Вікторія ріка Ярра служила джерелом дорогоцінного металу для безлічі старателів, які за роки своєї праці значно змінили ландшафт водойми. В даний час на Ярре займаються веслуванням на байдарках і каное та іншими подібними видами спорту.

Читайте також:

У Непалі слони зіграли у футбол, забивши декілька голів (відео)

У Білорусії лисиця вистрілила в мисливця з рушниці

Вчені навчили риб рахувати

Повʼязані теми:

Наступна публікація