У Непалі слони зіграли у футбол, забивши декілька голів (відео)

Дата публікації
Перегляди
3317
Поділитись:
WhatsApp
Viber

На спині кожного багатотонного гравця сидів тренер, який керував чотириногим звіром, однак удари по м'ячу наносили не люди, а слони.

Футбольний матч за участю слонів під час щорічного фестивалю в національному парку Chitwan на півдні Непалу зібрав натовпи глядачів.

На полі розміром з футбольний майданчик і зі стандартними футбольними воротами слони продемонстрували, що теж вміють грати в популярну в усьому світі гру.

На спині кожного багатотонного гравця сидів тренер, який керував чотириногим звіром, однак удари по м'ячу наносили не люди, а слони. У ході матчу під радісні крики глядачів було забито кілька голів.

Гру у футбол за участю слонів влаштовують для залучення туристів. Раніше слони вже виступали у показових іграх в поло. Під час щорічного фестивалю в національному парку Chitwan слони становлять невід'ємну частину шоу, включаючи парад і навіть конкурси краси.

Тварини надають на фестиваль з центру з розмноження слонів Elephant Breeding Centre, який розташований біля селища Суараха. Всього в центрі близько 40 слонів.

Читайте також:

У Білорусії лисиця вистрілила в мисливця з рушниці

Вчені навчили риб рахувати

Вчені розгадали "таємну" мову слонів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3317
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація