Косоокий опосум з ожирінням став зіркою Інтернету

Самка опосума на прізвисько Хайді, яка нещодавно прибула до зоопарку Лейпцига, стала справжнім "хітом" серед німців.

Косоока Хайді, самка опосума, яка страждає зайвою вагою, стала найпопулярнішою твариною Німеччини, потіснивши з цієї позиції знаменитого білого ведмедя Кнута.

Слава Хайді зростає як на дріжджах. У неї вже є своя сторінка на Facebook, де набралося 65 тисяч шанувальників, а на відеопорталі Youtube з'явився присвячений Хайді ролик із написаною на її честь піснею.

Хайді нещодавно з'явилася у німецькому зоопарку Лейпцига. Опосум несподівано стала зіркою ще до того, як її побачили відвідувачі зоопарку: незвичайний звір привернув увагу після попередньої "фотосесії" завезених тварин, опублікованій у місцевій пресі.

До Хайді, судячи з усього, публіку привабила не тільки потішна зовнішність, але і її непроста доля. По-перше, сіро-білий звір був кинутий господарями в США, звідки його перевезли до Німеччини.

По-друге, колишні господарі, швидше за все, погано розбиралися в дієті опосумів, оскільки в Лейпциг вона прибула у далеко не найкращій формі - дуже товстою і косоокою (що, ймовірно, теж стало наслідком неправильного харчування, а саме надмірних жирових відкладень). Як стверджують фахівці, косоокість не заважає Хайді, оскільки "опосуми - тварини нічні та орієнтуються за рахунок нюху". Тварину, втім, посадили на жорстку дієту.

Це вже не перша тварина, яка причарувала громадян Німеччини. До цього серця німців підкорив ведмежа на прізвисько Кнут з Берлінського зоопарку. А під час Чемпіонату світу з футболу 2010 року черговим захопленням німецької публіки став восьминіг Пауль, який успішно пророкував результати матчів.

Після того, як Пауль успішно передбачив поразку збірної Німеччини, велика частина населення країни озлилася на нього, а багато людей взагалі закликали зробити з бідолахи паелью. Незабаром після чемпіонату Пауль помер.

Читайте також:

Найстарішій у світі кішці виповнилося 39 років

У Грузії народилося теля з двома головами, 4 очима і 3 вухами

Найпотворніший собака Британії знайшов собі господаря. ФОТО

Захисники тварин попросили каструвати берлінського ведмедя

Повʼязані теми:

Наступна публікація