Найпотворніший собака Британії знайшов собі господаря

Зовнішність Уга може відштовхнути навіть найбільш фанатичного любителя тварин. Він сліпий на одне око, у нього стирчать зуби, а морду "прикрашає" кривий ніс.

Пойнтер-крос Уг
Найпотворніший собака Британії, дворічний пойнтер-крос, який досі мешкав у притулку, нарешті знайшов собі нового господаря.

Взяти пса на прізвисько Уг вирішила 35-річна офіціантка з Йоркшира Ейпріл Паркер.

Зовнішність Уга може відштовхнути навіть найбільш фанатичного любителя тварин. Він сліпий на одне око, у нього стирчать зуби, морду "прикрашає" кривий ніс, а шерсть має незрозуміле плямисте забарвлення.

Але Ейпріл Паркер заявила, що закохалася у собаку з першого погляду, побачивши її фотографію на сайті притулку. Щоб забрати Уга, жінці довелося викласти 200 фунтів, але вона запевнила, що ані трохи про це не шкодує.

"Коли люди дивляться на Уга, їм стає смішно. Він виглядає комічно з його великими очима і зубами, що випирають, і завжди на всіх гавкає. Але в нього любляче серце і фантастичний темперамент", - розповіла Ейпріл.

До речі, її дві доньки - 15-ти і 13-ти років – теж залишилися у повному захваті від собаки.

Зауважимо, що Уг є претендентом на титул найстрашнішого пса планети. Перегони за це звання стартували в червні після того, як померла зірка серед найпотворніших собак - чіхуахуа на прізвисько Міс Еллі.

Читайте також:

Найбільший і найменший собака світу зустрілися в Нью-Йорку

Китайський собака навчився ходити як людина

Молодий австралієць одружився зі своєю собакою

Безстрашний чіхуахуа врятував дитину від двох розлючених пітбулів

Повʼязані теми:

Наступна публікація