У Сан-Франциско відкрився перший в США музей гей-культури

У Сан-Франциско відкрився перший в США музей гей-культури

Гей-парад у Ріо-де-Жанейро / Фото: daylife.com

Серед експонатів музею є, наприклад, сірникові коробки з гей-барів, вінтажні фотографії гомосексуальних пар і секс-іграшки.

Перший в США музей, присвячений гей-культурі, відкриється в четвер, 13 січня, у Сан-Франциско.

Музей, повна назва якого звучить як The Gay Lesbian Bisexual Transgender History Museum, розташований у кварталі Кастро, відомому як місце проживання представників сексуальних меншин.

Творці музею стверджують, що його відвідувачі відкриють для себе "скарби", які відображають "захоплюючу історію" LGBT-співтовариства в регіоні. Серед експонатів музею є, наприклад, сірникові коробки з гей-барів, вінтажні фотографії гомосексуальних пар і секс-іграшки.

У числі експонатів музею відвідувачі зможуть також побачити окуляри у рожевій оправі, джинси Лівайс та інші речі, що належали політику Харві Мілку. Він був першим відкритим гомосексуалістом, обраним на політичну посаду в Каліфорнії - в якості члена міської наглядової ради Сан-Франциско. Мілк був убитий в 1978 році; його життєва історія лягла в основу фільму з Шоном Пенном у головній ролі. За роль у цій картині Пенн отримав премію "Оскар".

Сан-Франциско тримає першість за кількістю одностатевих сімей на душу населення серед міст США. Вважається, що LGBT-музей в Сан-Франциско стане другим подібним музеєм у світі. Перший музей, присвячений культурі і історії гей-співтовариства, був відкритий в Берліні ще кілька десятків років тому.

Читайте також:

Брати-геї приспали батька снодійним і поховали його заживо

У гарвардській бібліотеці облили сечею книги про геїв та лесбіянок

Депутати-геї у Києві платять за секс по 400 доларів

Повʼязані теми:

Наступна публікація